کف سابی بدون گرد و غبار

مجموعه از خدماتی که در کف سابی کریمی انجام می‌گیرد باید اعلام کنیم که کف سابی بدون گرد و غبار می‌باشد چرا چه دستگاه های ما نازل آب دارند و زمانی که خدمات کف سابی و ساب زدن سطح مورد نظر انجام می گیرد و لایه برداری از سطح صورت می‌گیرد با استفاده از نازل آب سبب می شود که گرد و غبار ایجاد نگردد.

همان طور که می‌دانید خدمات کف سابی زمانی که انجام می‌گیرد باعث می‌شود لایه های از سطح مورد نظر با توجه به نظر کارشناس مربوط به کف ساب برداشته شود زمانی که لایه برداری از سطح شما انجام می گیرد کمک می کند که سطحی شفاف و براق را داشته باشید برای همین است که پس از انجام خدمات کف سابی سطحی شفاف و براق و درخشان را مشاهده می کنید.

خیلی از مالکان ساختمان که نیاز به کف سابی سطح سنگ خود را دارند احساس می‌کنند که ممکن است در انجام خدمات کف سابی ساختمان آنها دچار گرد و غبار شده و وسایل آنها در سطح آشپزخانه و سالن پذیرایی و اتاق خواب ها آسیب ببینند که ما به آنها می گوییم که خدمات کف سابی برای سطح مورد نظر شما بدون گرد و غبار انجام می گیرد و نیازی نیست که دغدغه و استرس انجام خدمات کفسابی و ساب زنی با گرد و غبار را در ذهن خود مرور کنید.

سنگ سابی بدون گرد و غبار

از دیگر خدماتی که ما در مجموعه کریمی انجام می‌دهیم سنگ سابی بدون گرد و غبار می باشد.

خیلی از متقاضیانی که با ما تماس میگیرند در امر سنگ سابی برای سطح سنگ مورد نظرشان از ما سوال می پرسند که آیا زمانی که شما سطح سنگ ما را سنگ سابی انجام می دهید گرد و غبار ایجاد می شود یا خیر ؟ که ما در پاسخ به آنها می گوییم برایانجام خدمات سنگ سابی شما از دستگاه های پیشرفته و بروزی استفاده می‌کنیم که دارای نازل آب می باشد و زمانی که خدمات لایه برداری از سطح سنگ شما انجام می گیرد موجب می شود زمان سابیدن سنگ با میزان فشار مشخص آب از نازل مخصوص به دستگاه بر روی سطح ساب ریخته شود تا موجب گرد و غبار در مکان مورد نظر نشود.

مزایای سنگ سابی بدون گرد و غبار

با توجه به اینکه سنگسار ای بدون گرد و غبار دارای مزایایی می باشد این مزایا از قبیل :

1- اگر سطح مورد نظر دارای پستی و بلندی که اصطلاحاً به آن پله پله گفته می‌شود باشد زمانی که سنگ سابی بر روی سنگ شما انجام بگیرد موجب می‌شود که سنگ شما دیگر پله پله نباشد و یکنواخت و یک دست را تحویل خواهید گرفت.

2- در صورتی که سنگهای شما دارای لکه هایی می باشد و این لکه ها در اثر بی توجهی و ریخته شدن چای ، آبمیوه ، آبلیمو ، جوهرنمک ، اسید ، سرکه و … باشد می توان با سنگ سابی کردن این سطوح لکه های موجود در سنگ را از بین ببرد و سنگ شفاف و درخشانی را بعد از ساب زدن سنگ خواهید داشت.

3-پس از انجام خدمات بازسازی منزل ممکن است که ملات ساختمانی بر روی سنگ ریخته شود همین امر موجب می‌شود که نتوان ملاتها را به صورت کامل پاک کرد و سنگ جلوه بسیار بدی به خود می گیرد و نیاز است که تمیز شدن سنگها انجام گیرد ما برای انجام خدمات سنگ سابی بر روی سنگهای شما که موجب می‌شود ملات ساختمانی از روی سنگهای شما تمیز گردد و همچنین سنگ شفاف و براقی را مشاهده کنید. و تا مدت ها از این شفافیت و براقیت بر روی سنگ های شما خواهد بود.

4- در صورتی که بر روی سنگ های تان ترکهای ریز و شکستگی‌های ریزی وجود دارد می توان این ترک ها و شکستگی ها را با استفاده از سنگ سابی از بین برد که یکی دیگر از مزایای سنگ سابی بدون گرد و غبار می باشد.

5- اگر سنگ شما پس از مدت ها استفاده سبب شده است که مات شود و شفافیت و درخشندگی اولیه خود را نداشته باشد می توانید با استفاده از خدمات ساب زنی و سنگ سابی این درخشندگی را دوباره به وجود بیاورید.

ما در مجموعه کریمی برای انجام خدمات سنگ سابی و کف سابی بدون گرد و غبار آماده ارائه خدمات می باشیم کافیست با شماره 09125795418 تماس حاصل فرمایید. و مشاوره رایگان دریافت کنید.