کفسابی حمام و سرویس بهداشتی

یکی از قسمت های خیلی مهمی که باید برای تمیز کردن و براق کردن آنها تلاش کرد حتما سرویس بهداشتی و حمام می باشد و برای کفسابی حمام و سرویس بهداشتی باید نسبت به تمیز کردن آن اقدام کرد.

اصولا برای سرویس بهداشتی از سرامیک ها و یا سنگ ها استفاده می شود و پس از مدت ها استفاده سبب می شود که جرم هایی را به خود بگیرد و برای همین نیاز است که کفسابی صورت بگیرد و با توجه به این که فرآیند کفسابی با استفاده از دستگاه صورت می گیرد اگر محیط سرویس بهداشتی و حمام طوری باشد که بتوان دستگاه های بزرگ را داخل آن استفاده کرد از دستگاه های بزرگ کفسابی که سه فاز و تک فاز هستند استفاده می کنیم.

در مواقعی سرویس بهداشتی کوچک می باشد و نمی توان دستگاه ها را داخل آن جابجا کرد برای همین کار کفسابی را با استفاده از دستگاه های ساب زن دستی که قابل حمل و کوچک می باشند انجام می گیرد. این دستگاه های دستی که برای ساب زدن محیط های کوچک استفاده می گردد و به لقمه ساب مناسب سنگ یا سرامیک بر سر آن قرار می گیرد و کار کفسابی را انجام می دهند.

سنگ سابی دیوار حمام و سرویس بهداشتی

اگر داخل سرویس بهداشتی و حمام شما از سنگ کار شده است باید از سنگ سابی دیوار حمام و سرویس بهداشتی استفاده کنیم و برای اینکه بخواهیم کار سنگ سابی دیوار سرویس بهداشتی و حمام را انجام دهیم باید این موضوع را در نظر داشت که سنگ ها در اثر تمیز نکردن بعد از مدتی ممکن است که جرم بگیرند و رطوبت سبب می شود که این جرم ها به سنگ بچسبد و همین امر ممکن است موجب شود سنگ های شما بعد از مدتی زرد و رنگ خود را از دست بدهند و البته این از دست دادن ممکن است که سنگ را کدر و مات کند و نیاز است که برای شفاف سازی آن اقدام شود.

البته که با توجه به این موضوع که سنگ ها دارای انواع مختلف هستند و باید بسیار حساس و توجه به خرج داد که از لقمه ساب مخصوص به سنگ مورد نظر استفاده کرد و همین امر موجب می شود که کار را به کاردان و با مجموعه با تجربه بسپارید و همکاران ما در مجموعه کریمی حدود 20 سال تجربه در امر ساب زنی و سنگ سابی دیوار انجام می دهند و نیاز است که پس از سپردن کار به مجموعه ای دیگر با شماره 09125795418 تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره های رایگان و دریافت حدودی قیمت اطلاع بشوید.

بندکشی حمام و سرویس بهداشتی

زمانی که سنگ های حمام و سرویس بهداشتی را مشاهده کنید بعد از مدتی استفاده بر اثر شستشو های مختلف ممکن است که بندکشی حمام و سرویس بهداشتی نیاز باشد چرا که بندکشی و ترمیم بندکشی سبب می شود که از نفوذ رطوبت و آب به داخل ساختمان جلوگیری کرد و اینکه باید توجه داشت در اثر بی اعتنایی به این موضوع ممکن است که رطوبت به داخل دیوارها بدهد و هزینه ی هنگفتی را برای شما به ارمغان بیاورد.

البته باید توجه داشت مواقعی که از مایع های شوینده اسیدی برای تمیز کردن و براق کردن حمام ها استفاده می کنیم موجب می شود که ملات ها خوردگی ایجاد شود بندکشی از بین برود و نیاز باشد که کار ترمیم بندکشی و دوباره بندکشی کردن ساختمان صورت بگیرد که همکاران ما در کمترین زمان بندکشی حمام و سرویس بهداشتی را انجام می دهند.

براق کردن حمام و سرویس بهداشتی

خیلی از متقاضیان زمانی که با ما صحبت می کنند اعلام می دارند که حمام و سرویس بهداشتی ما قبلا بسیار براق و درخشان بود ولی الان کدر و مات شده است آیا امکان دارد که این براقی و درخشندگی به سرویس بهداشتی و حمام ما بازگردد. که جواب ما بله می باشد و ما با استفاده از خدمات کف سابی و سنگ سابی سرویس بهداشتی و حمام موجب می شویم که سنگ براقیت و شفافیت خود را به دست بیاورد.

با توجه به این موضوع که تخصص اصلی ما ساب زدن سطوح می باشد این اطمینان را به شما می دهیم که بتوانیم رضایت شما سروران را جلب کنیم تا بتوانید از لذت شفافیت و براقیت سطوح حمام و سرویس بهداشتی خود را ببرید.