در صورتی که می خواهید مشاوره ، هزینه حدودی ، قیمت انجام خدمات و چگونگی کار کفسابی ارزان ، سنگ سابی ارزان و نماشویی ارزان را بدانید کافیست که متراژ واحد خود و نوع خدماتی که باید بر روی سطح شما انجام شود را در نظر داشته باشید و سپس اقدام کنید با شماره 09125795418 تماس حاصل فرمایید. که خدمات کفسابی واحد بسیار متفاوت است چرا که این خدمات نیاز است تا سطح مورد نظر بررسی شود و سپس اقدام به خدمات ساب زنی صورت پذیرد.

کفسابی ارزان

همانطور که می دانید کفسابی ارزان برای ساب زدن سطح های مختلف استفاده می شود مثلا برای اینکه بخواهیم در مورد سطح های مختلف کار ساب زدن را انجام باید از خدمات ساب زدن استفاده کنیم و این خدمات ساب زدن به شکل های مختلف برای موارد مختلف مورد کاربرد است و می توان برای سطح های سنگی ، سرامیکی ، موزاییکی ، کفپوش ( لمینت ، پارکت) سطح بتنی و ... انجام داد و همین امر موجب می شود که سطح به صورت کاملا حرفه ای ساب خورده شود.

به عنوان مثال برای کفسابی سرامیک تمامی اصول و قواعد کفسابی را رعایت کرد و نمی توان از آن به عنوان کفسابی یاد کرد که نمی توان از اصول کفسابی بهره برد.

اصولا برای اینکه در مورد کفسابی ارزان صحبت کنیم باید بگوییم که کفسابی برای سطح های مختلف از حدود 1 تا 3 میلی متر از سطح را بر می دارد تا بتواند شفافیت و براقیت را به سطح وارد کند و زمانی که خدمات ساب زدن انجام می شود تمامی پستی و بلندی و پله ای بودن سطح از بین می رود و می توان سطحی صاف و صیقل شده را در اختیار داشت. با توجه به اینکه کفسابی سنگ های کهنه سبب می شود تا سطح سنگ بسیار تمیز و بدور از هر گونه لکه ای گردد که این امر کمک می کند تا سطح سنگ تمیز شود.

البته زمانی که سطح صاف و صیقل داده شد سبب می شود که آماده شستشوهای نهایی باشد و قبل از نهایی شدن صیقل خوردن سطح می توان این موارد را از بین برد. و زمانی که سطح صیقل شده باشد باید به طور قطع بگوییم که مواردی از قبیل لکه ها ، جرم ها ، کثیفی ها و … از روی سطح از بین رفته است و آماده براق سازی و شفاف سازی می باشد و می توان برای براق سازی و براق کردن سطح آماده شد.

خدمات کفسابی ارزان می تواند به صورت کاملا تخصصی باشد تا بتوان از طریق آن تمامی سطوح را به بالاترین حالت ممکن تمیز کرد و انتظار داشت که سطح بسیار عالی براق و شفاف شود.

سنگ سابی ارزان

برای انجام خدمات سنگ سابی ارزان که برای سطوح سنگی استفاده می شود می توان گفت که برای ساب زدن سنگ هایی از قبیل : سنگ تراورتن ، سنگ گرانیت ، سنگ مرمریت ، سنگ دهبید ، سنگ اسلب ، سنگ تایل ، سنگ بوک مچ ، سنگ فور مچ ، سنگ های وارداتی و خارجی ، سنگ های لوکس و گران قیمت می توان استفاده کرد و تمامی این خدمات را می توان با سنگ سابی ارزان انجام داد. خدمات سنگسابی ساختمان که توسط مجموعه کریمی انجام می گیرد می تواند یکی از چندین خدمات ما در مجموعه باشد.

برای اینکه بخواهید در مورد چگونگی انجام فرآیند سنگ سابی ارزان قرار بگیرید باید متوجه باشید که چه زمانی نیاز است که خدمات سنگ سابی باید انجام گیرد ؟

در مواقعی که سنگ های شما پس از مدت ها استفاده سبب شده است که لکه هایی از قبیل : جرم ، ریخته شدن موادی از قبیل آبلیمو ، سرکه ، جوهر نمک ، اسید و … سبب شده است که کدر ، تیره و تار گردد نیاز است که شما از سنگ سابی ارزان استفاده کنید تا بتوانید سطحی بسیار شفاف و براق داشته باشید.

اگر سطح شما ملات ساختمانی از قبیل : گچ ، سیمان و یا هنگام رنگ کاری داخل ساختمان رنگ ریخته شده است می توان این موارد را با یک سنگ سابی اصولی از بین برد و سطح بسیار شفاف و براق را داشت.

برای از بین بردن پله پله بودن سطح سنگ می توان از سنگ سابی استفاده کرد که نیاز است تا سطح سنگ شما صاف و یکدست شود. با توجه به اینکه در آسانسور ها از سنگ برای کف آسانسور استفاده می کنند و در اثر عبور و مرور های مکرری که بر روی سطح سنگ های آسانسور اتفاق می افتد موجب می گردد تا سطح سنگ کثیف گردد در چنین مواقعی همکاران ما برای انجام خدمات ساب زنی و کفسابی آسانسور اقدام می کنند.

اگر سطح سنگ های شما تیره و تار گردیده است می توان برای شفاف و براق کردن سطح مورد نظر از خدمات سنگ سابی ارزان استفاده کرد تا سطح شما براقیت و شفافیت کامل را به دست بیاورد.

نماشویی ارزان

خدمات نماشویی ارزان برای نمای ساختمان شما سبب می شود که ساختمان شما از لحاظ شکل و ظاهر بسیار جذاب به نظر برسد و هر گونه آلودگی و آلایندگی که بر روی سطح نمای شما وجود دارد از بین برود.

ما در مجموعه کریمی به شستشوی انواع نما های ساختمانی از قبیل : نمای سنگی ، نمای سیمانی ، نمای کامپوزیت ، نمای شیشه ای ، نمای چوبی ، نمای آجری و … را شستشوی کامل انجام می دهیم و همه این خدمات برای نماشویی ارزان با استفاه از راپل صورت می گیرد و در صورتی که متقاضی اعلام بدارد که برای شستشوی نمای ساختمانی باید با استفاده از داربست صورت بگیرد این اتفاق خواهد افتاد و شستشو با خدمات داربست صورت می گیرد.

انواع روش های شستشوی نمای ساختمانی

شتشوی نما با داربست

زمانی که امکان دسترسی به پشت بام ساختمان ها به دلایلی وجود ندارد می توان از این روش برای شستشوی نمای ساختمان اقدام کرد و در این مورد ابتدا داربست در محل مورد نظر نصب می شود و سپس همکاران ما اقدام به شستشوی نمای ارزان می کنند.

شستشوی نما با راپل ( شستشوی نما با طناب)

در این مدل از نماشویی نمای ساختمان با استفاده از طناب های مخصوص که برای اینکار ساخته شده اند و همچنین بسیار محکم و قوی هستند برای شستن نمای ساختمان فرد راپل کار اقدام می کند و از ساختمان آویزان می شود و شروع به شستن نمای ساختمان می کند. اسید شویی نما نیز انجام می گیرد که این خدمات توسط راپلکاران مجموعه انجام می گیرد.

نماشویی با کلایمر

این روش بسیار سنتی و قدیمی می باشد که در افراد به کمک وسیله ای که شبیه به بالابر می باشد از بالا پشت بام به ساختمان وصل می گردد و به وسیله ریموت می توان آن را کنترل کرد که بالا و پایین شود و فرد بر روی آن قرار می گیرد و شروع به شستشوی نمای ساختمان می کند. البته که باید توجه داشت امروزه برای انجام نماشویی ارزان از خدمات راپل به جای این مورد استفاده می شود.

موارد گفته شده بالا برای انجام نماشویی مورد استفاده قرار می گیرد. و مواردی هستند که برای شستن نمای ساختمان بسیار مهم هستند و می توان انجام داد اما برای انجام خدمات نماشویی ارزان مواردی در تعیین قیمت آن دخیل می باشد که به صورت تیتر وار می گوییم :

1- روش شستشوی نما می تواند در تعیین قیمت نماشویی تاثیر گذار باشد که از چه طریقی و با چه ابزار هایی نمای ساختمان شسته شود.

2- متراژ نمای ساختمانی می توان در تعیین قیمت نما تاثیر گذار باشد و به طبع هر چه میزان متراژ بالاتر باشد قیمت پایین تر می آید.

3- با توجه به این که جنس نمای کارشده برای انجام خدمات نماشویی مهم می باشد می تواند در تعیین قیمت هم تاثیر گذار باشد چرا که ممکن است نوع سختی نما و میزان زمانی که برای انجام خدمات لازم است تاثیر بگذارد.

4- در صورتی که نمای ساختمان شما از کثیفی زیادی برخوردار باشد و مدت هاست که نمای ساختمان را شستشو انجام نداده باشید در تعیین قیمت نماشویی تاثیر گذار است و می تواند ابزار مورد نیاز افزایش پیدا کرد ه و همچنین باید زمان بیشتری را برای انجام خدمات صرف کرد.

ما در مجموعه کریمی برای انجام خدمات نماشویی و همچنین خدمات کفسابی و سنگ سابی برای ارائه بهترین نوع خدمات آماده و هدف ما کسب رضایت شما متقاضیان می باشد.