سرامیک شویی

زمانی که صحبت از سرامیک شویی می شود می توان این موضوع را عنوان کرد سرامیک شویی با کفسابی سرامیک متفاوت است و باید فرق بین سرامیک شویی و کفسابی سرامیک را دانست تا احیانا در امر هزینه های آنها متضرر نشوید.

زمانی که شما سرامیک شویی انجام می دهید در اصل بدون اینکه لایه ای از سرامیک برداشته شود قسمت هایی از سرامیک که لکه ، چرک یا کثیفی دارند تمیز می گردد چرا که دستگاه های سرامیک شویی سبب می شود که این کثیفی هایی که به سرامیک چسبیده است از بین برود.

تفاوت کفسابی کردن سرامیک و سرامیک شویی

زمانی که سرامیک دارای پستی و بلندی باشد این کار را می توان با استفاده از کفسابی سرامیک انجام داد و نمی توان با امر سرامیک شویی پستی و بلندی ها از بین برد.

اگر قسمتی از سرامیک دارای لکه ای باشد که به بافت سرامیک نفوذ کرده باشد را نمی توان با استفاده از سرامیک شویی برطرف کرد چرا که باید قسمتی از سرامیک لایه برداری کرد که این امر با استفاده از کفسابی سرامیک شدنی است.

در کفسابی سرامیک با استفاده از لقمه ساب های کفسابی می توان کار شستشوی سرامیک را انجام داد ولی در سرامیک شویی با استفاده از دستگاه های پولیشر این کار انجام می شود و هیچ گونه لایه برداری از سرامیک صورت نمی گیرد.

کفشویی سرامیک ( فرچه شویی سرامیک)

از دیگر نام های سرامیک شویی می توان به کفشویی سرامیک و یا فرچه شویی سرامیک استفاده کرد که فرآیند کاری آنها تقریبا یکی می باشد همانطور که از نام فرچه شویی سرامیک مشخص است می توان با استفاده از دستگاه سرامیک شویی که به زیر آن به جای لقمه از فرچه استفاده می شود کار شستشوی سرامیک را آغاز کرد و این امر سبب می شود که کار شستشوی سرامیک انجام شود.

البته از کفشویی و فرچه شویی فقط برای سرامیک استفاده نمی شود برای سطح هایی که سنگ ، پارکت ، کفپوش و … می باشد هم می توان استفاده کرد و کار شستشوی آن را انجام داد.

کفسابی سرامیک

زمانی که کفسابی سرامیک صحبت می کنیم باید بدانیم که چه مواقعی نیاز است که کفسابی سرامیک انجام دهیم :

1- اگر سرامیک ها دارای پستی و بلندی ها باشد و نیاز باشد که کار کفسابی بر روی سرامیک انجام شود. و این فرآیند با استفاده از دستگاه های کفسابی صورت می گیرد.

2- زمانی که پس از مدت ها استفاده از سرامیک سبب شده است که سرامیک ها شفافیت و براقیت اصلی خود را از دست بدهند در این حالت نیاز است که کفسابی سرامیک صورت بگیرد.

3- در صورتی که مواد اسیدی از قبیل جوهر لیمو ، آبلیمو ، آبمیوه و … بر روی سرامیک ریخته شده باشد و باعث می شود که سرامیک تغییر حالت دهد که در این موارد باید توسط افراد متخصص یک کفسابی اصولی صورت بگیرد و این امر سبب می شود که کار کفسابی در صورتی که اصولی باشد رنگ سرامیک ها و آسیب هایی که به بافت سرامیک وارد شده است به حالت اولیه برگردانده شود.

4- در صورتی که بر روی سرامیک ها مصالح ساختمانی یا رنگ ریخته شده باشد که نتوان با دست آنرا تمیز کرد در این حالت با استفاده از کفسابی سرامیک می توان این مصالح و رنگ ها را از روی سرامیک تمیز کرد.

مواردی گه گفته شد را می توان گفت از مهمترین موارد برای کفسابی سرامیک می باشد و در همچین مواقعی باید اقدام به کفسابی سرامیک شود.

عومل موثر بر قیمت سرامیک شویی

زمانی که سرامیک شویی باید انجام شود می توان مواردی را نامبرد که بر روی قیمت سرامیک شویی تاثیر می گذارد نامبرد :

1- میزان فضایی که باید سرامیک شویی انجام شود چه متراژی می باشد که یکی از مهمترین عوامل در تاثیر گذاری قیمت سرامیک شویی است چرا که هر چه میزان فضای سرامیک شویی بیشتر باشد به طبع قیمت آن کاهش پیدا خواهد کرد.

2- نوع متریال استفاده شده سرامیک از چه جنسی می باشد و این مورد هم در تعیین قیمت سرامیک شویی تاثیر گذار است.

3- محل سرامیک شویی هم می تواند در تعیین قیمت تاثیر گذار باشد که آیا این فضا برای سالن می باشد و یا برای آشپزخانه ، سرویس بهداشتی ، بالکن و … می باشد.

این عواملی که نامبرده می تواند در تعیین قیمت سرامیک شویی تاثیر گذار باشد و برای دریافت مشاوره رایگان و همچنین تعیین قیمت می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل کنید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.