رنگ آمیزی نما

خدمات رنگ آمیزی نما که توسط همکاران ما با استفاده از روش‌های مختلفی صورت می گیرد البته بستگی به سطح نمای شما دارد در مواقع ممکن است که نمای ساختمان شما طوری باشد که نتوان از همکاران راپل کار برای رنگ آمیزی نما استفاده کرد.

استفاده از راپل کاران برای رنگ آمیزی نما

اصول کار رنگ آمیزی نما با استفاده از همکاران من که در راه پرکاری تجربه فراوانی دارند صورت می پذیرد و برای نمای ساختمان شما رنگ آمیزی صورت می گیرد.

همانطور که می‌دانید راپل کار آن با استفاده از طناب های مخصوص و کمربند های مخصوصی که به دور کمر خود می بندند و با استفاده از طنابی از ساختمان آویزان می‌شوند. تا کار رنگ آمیزی نما را انجام دهند البته باید توجه داشت که می توان طناب را به پشت بام ساختمان وصل کرد تا جان راپل کاران در امان باشد.

رنگ کردن نما

همانطور که می‌دانید برای رنگ کردن نمای ساختمان دلیل های متفاوتی وجود دارد که یکی از آنها را میتوان رنگ آمیزی نمای ساختمان برای بهره برداری جهت استفاده از ساختمان اشاره کرد و دلیل دیگری را که می توان از آن به عنوان تغییر چهره نمای ساختمان یاد برد و همچنین موضوع دیگر را می توان نقاشی نمای ساختمان های قدیمی به آن اشاره کرد.

استفاده از داربست برای رنگ کردن نما

در برخی مواقع نمی‌توان از راپل کار برای رنگ کردن نمای ساختمان استفاده کرد موضوعی که می‌توان به آن اشاره کرد عدم دسترسی به پشت بام ساختمان می باشد و همچنین در خیلی از مواقع کارفرما به دلیل اینکه داربست های آماده در ساختمان وجود دارد و از همکاران ما جهت رنگ کردن نما درخواست می کند که نمای ساختمان را رنگ کنند.

اصول مهم برای رنگ کردن نمای ساختمان باید موضوع را در نظر داشت که نمای ساختمان شما باید حتماً تمیز باشد و ما برای شروع رنگ کردن نما ابتدا نمای ساختمان را شست و شو انجام می دهیم و همکاران ما کار شستشوی نمای ساختمان را با استفاده از دستگاه‌های واترجت و سند بلاست انجام می دهند.

در برخی مواقع نمای ساختمان شما به دلیل کهولت سن نما نیاز است تا رنگ آمیزی صورت پذیرد تا چهره نما شاداب و جذاب شود و همکاران ما کار رنگ کردن نما را انجام می دهد و پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز کارفرما اقدام به رنگ آمیزی و رنگ کردن نما می کنند.

در صورتی که از چهره نمای ساختمان خود خسته شده اید شما می توانید با استفاده از رنگ آمیزی کردن نمای ساختمان جلوه جدیدی به ساختمان خود داده و سبب شوید تا نمای ساختمان به آنچیزی که مدنظر شما است تبدیل گردد.

رنگ کردن نرده نما

در صورتی که از نرده برای نمای ساختمان خود استفاده کرده اید و پس از مدت ها استفاده سبب شده است که نرده ها نیاز به رنگ آمیزی پیدا کنند دسترسی به این نرده ها جهت رنگ کردن بسیار سخت است می‌توانید از همکاران مادر امر رنگ کردن نرده نما استفاده کرده تا نرده های شما جانی تازه به خود بگیرد.

البته در برخی مواقع ممکن است که نرده های ساختمان شما در اثر رطوبت های هوا و همچنین برخورد باران ها با نرده نمای شما باعث شود که زنگ بزند و نیاز است تا رنگ آمیزی صورت بگیرد تا نرده نمای ساختمان شما جلوه بهتری به خود بگیرند.

جهت دریافت مشاوره رایگان و اینکه میزان هزینه رنگ کردن نمای ساختمان شما چقدر می شود می توانید با شماره تلفن 09125795418 کریمی تماس حاصل فرمایید.