خدمات کفسابی

برای انجام خدمات کفسابی همانطور که می دانید از دستگاه های سه فاز و تک فاز استفاده می شود و مجموعه کریمی با توجه به اینکه متقاضی امکان فرآهم چه نوع برقی را دارد از دستگاه های سه فاز و تک فاز بهره می برد و در صورتی که نیاز باشد کار با دستگاه های ساب زنی دستی انجام شود همکاران ما این کار را هم انجام خواهند داد. انجام خدمات کفسابی واحد می تواند یکی از فرآیند های ساب زنی برای سطح واحد ساختمان ها باشد.

مزایای خدمات کفسابی :

زمانی که کفسابی بر روی سطح های شما انجام می شود علت هایی را دارد که نیاز است که کفسابی صورت پذیرد و همین امر موجب می شود که سطح های شما تمیز و براق و شفاف شود در زیر به مواردی از مزایای کفسابی اشاره می کنیم. با توجه به اینکه برخی از آسانسور ها دارای سنگ می باشد کفسابی آسانسور که نیاز است تا سطح سنگ های آنها تمیز و براق گردد اتفاق می افتد.

1- زمانی که سطح شما دارای عیب و ایرادهایی باشد با استفاده از کفسابی می توان این عیب و ایراد ها را از بین برد مثلا اگر ترک های ریزی بر روی سنگ های شما وجود داشته باشد می توان این ترک های ریز را با استفاده از کفسابی اصولی سطحی سالم و بدور از ترک های ریز را مشاهده کنید.

2- اگر هنگام نصب سنگ های شما دارای پستی و بلندی باشد موجب می شود که پس از کفسابی این موارد برطرف گردد و خدمات کفسابی را می توان یکی از عوامل از بین بردن پستی و بلندی های سنگ دانست.

3- اگر سطح شما درای لکه ها و کثیفی ها باشد با استفاده از خدمات کفسابی می توان این موارد را از بین برد. وسطحی شفاف و براق را تحویل می دهد.

4- اگر بر روی سطح شما ملات و مصالح ساختمانی و همچنین رنگ ، چسب و … ریخته شده باشد می توان با کفسابی این موارد را برطرف کرد.

خدمات ساب زنی

اصولا خدمات ساب زنی برای سنگ ها ، سرامیک ها ، موزاییک ها ، بتن ها و … استفاده می شود و می توان گفت که خدمات ساب زنی را می توان به دو دسته تقسیم کرد :

1- خدمات ساب زنی دستی 2- خدمات ساب زنی با دستگاه های بزرگ

خدمات ساب زنی دستی

برای انجام خدمات ساب زنی قسمت هایی از منزل نیاز است که از دستگاه های ساب زنی دستی استفاده کنیم که این دستگاه ها قابل حمل می باشد و برای قسمت هایی از خانه که در گوشه و یا طوری می باشد که نمی توان از دستگاه های بزرگ کفسابی استفاده کرد باید از خدمات ساب زنی دستی استفاده کنیم.

برای قسمت های از خانه که سنگ دارند به عنوان مثال برای سنگ کابینت ها ، سنگ جزیره ، سنگ میزغذاخوری ، سنگ میزعسلی ها و … استفاده می شود. البته برای ساب زدن پله ها و راه پله ها از این دستگاه باید استفاده کرد.

خدمات ساب زنی با دستگاه های بزرگ

با توجه به این که از دستگاه های بزرگ در اکثر جاها می توان استفاده کرد از قبیل : سالن پذیرایی ، آشپزخانه ها ، اتاق ها ، حیاط ، لابی ساختمان ، سوله ها ، پارکینگ ها و… می توان از خدمات ساب زنی با دستگاه های بزرگ استفاده کرد.

دستگاه های بزرگ ساب زنی به دو صورت سه فاز و تک فاز در صنعت موجود می باشند و فرق آنها در قدرت این دستگاه ها و سرعت انجام کار می باشد که با دستگاه های سه فاز فرآیند کار با قدرت بیشتر و همچنین سرعت بیشتری انجام می پذیرد. کفسابی در فشم تهران نیز توسط همکاران مجموعه کریمی انجام می گیرد.

خدمات سنگ سابی

خدمات سنگ سابی مخصوص سنگ ها می باشد و بر روی انواع سنگ ها استفاده می شود و می توان گفت که سنگ های زیادی در صنعت وجود دارد که برای قسمت های مختلف خانه ها استفاه می گردند به عنوان مثال : سنگ گرانیت ، تراورتن ، مرمریت ، دهبید ، سنگ چینی ، اسلب ، تایل ، بوک مچ و فور مچ و … می باشد که برای انجام خدمات سنگ سابی بر روی آنها با دستگاه های ساب زن ایتالیایی ، آلمانی و ایرانی خدمات صورت می گیرد.

خدمات سنگسابی ساختمان یکی از مهمترین خدمات ما در مجموعه است و ما می توانیم از تخصص خود برای این مجموعه استفاده کنیم و یکی از بهترین خدماتی است که همکاران ما برای آن تلاش می کنند که رضایت متقاضی را به همراه داشته باشند. ساب زدن سنگ ها بستگی به نوع سنگ دارد که سبب می شود که تا سنگ به حالت کاملا یکنواخت تبدیل گردد. البته که ساب زنی و خدمات کفسابی ارزان قیمت نمی باشد و باید دقت داشت که اگر سطح خدمات به صورت ارزان انجام گیرد ممکن است که مشکلاتی برای سطح مورد نظر شما به وجود بیاید یا اینکه فرد ساب زن دارای تجربه کافی نمی باشد.

ما در مجموعه کریمی آماده ارائه خدمات کف سابی ، خدمات ساب زنی و همچنین خدمات سنگ سابی هستیم و می توانیم این کار و خدمات را به صورت کاملا تضمینی با هدف جذب رضایت کارفرما انجام دهیم. و جزو معدود شرکت کف سابی هستیم که کار خود را با ضمانت به مشتری تحویل می دهیم.