کفسابی راه پله

با توجه به این مورد که پله ها و راه پله ها در ساختمان ها جزو مکان هایی هستند که بیشترین رفت و آمد های ساختمان در این قسمت ها صورت می گیرد و باید توجه به این موضوع که باید هفتگی نظافت صورت بگیرد که در ساختمان ها این اتفاق می افتد و اگر فردی که کار نظافت ساختمان را انجام می دهد بی تجربه باشد و در شستشوی پله ها و راه پله که جرم و کثیفی هایی وجود دارد و اگر برای از بین بردن این کثیفی ها اقدام به شستشو با مواد اسیدی و جوهر نمک کند سبب می شود که لکه های بیشتری بر روی پله ها و راه پله ها ایجاد شود.

برای از بین بردن این لکه ها باید از کفسابی استفاده کرد ولی کفسابی پله ها و راه پله ها برخلاف کف سالن ساختمان ها با دستگاه های بزرگ کفسابی صورت نمی گیرد و برای کفسابی باید از دستگاه های ساب زن دستی استفاده کرد.

ساب زنی دستی پله و پاگرد

ساب زنی دستی پله ها و راه پله ها توسط دستگاه های کوچک ساب زنی که به صورت قابل حمل می باشند انجام می گیرد و این دستگاه ها با استفاده از لقمه ساب هایی که بر روی دستگاه نصب می گردند کار ساب زدن را انجام می دهند.

کار کردن با این دستگاه ها بسیار سخت است و نیاز به قدرت بدنی بالا به همراه تجربه کافی است و باید این کار توسط فرد کاربلد صورت بگیرد چرا که در اثر بی دقتی ممکن است که ساب پله درست نباشد و باعث شود که کار مشکل شود.

کفسابی پله ها و مزایای آن

با استفاده از کفسابی پله ها می توان درخشندگی را به پله ها بازگرداند و سبب می شود که پله ها جان تازه ای بگیرند.

اگر جرمی و یا کدری و کثیفی بر روی پله ها و پاگرد ها باشد با استفاده از ساب زنی این کدری و جرم ها از بین می روند و سبب می شود که تمیز گردند.

در صورتی که پله ها موقع نصب با سطح پاگرد همطراز نباشد می توان با استفاده از ساب زدن این کار را انجام داد و به مقداری پستی و بلندی را درست کرد.

طول عمر پله ها و پاگرد افزایش می یابد و سبب می شود که تا مدت ها با یک طی و آب پله ها و پاگرد تمیز گردد.

درزها و شکاف هایی که بین سنگ های پله ایجاد شده است پس از انجام سنگسابی گرفته می شود.

قیمت کفسابی راه پله ها و پاگرد ها

برای انجام کفسابی پله ها و پاگرد ابتدا باید به تعداد طبقاتی که کار پله سابی باید انجام گیرد توجه کرد و تعداد پله ها بیشتر باشد قیمت به طبع تاحدی پایین تر می آید.

میزان کثیفی پله ها و پایگرد ها و همچنین آخرین باری که کار نظافت ساختمان انجام شده است در تعیین قیمت تاثیر گذار است.

جنس سنگ های که برای پله ها استفاده شده است هم می تواند در تعیین قیمت تاثیر گذار باشد.

نانو کردن پله ها و پاگردها

با توجه به این که پله ها و پاگردها در معرض آلودگی و آلایندگی قرار دارند و چون رفت و آمد بر روی آنها زیاد است با نانو کردن پله ها و پاگردها می توان این موضوع را تا حدودی حل کرد و سبب شد که راه پله ها کمتر دچار جرم و کدری شوند. و البته باید این موضوع را هم گفت که نباید پله ها به صورت شیشه ای تبدیل شوند چرا که در اثر رفت و آمد ممکن است که خطرات جانی به بار آفریند. و فرد بر روی سنگ سر بخورد و باعث سقوط فرد شود.

تمامی خدمات ما در مجموعه کریمی به صورت کاملا تضمینی می باشد و هدف ما رضایت مشتریان می باشد.