کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک توسط مجموعه کریمی به بهترین نحو ممکن انجام می شود و خدمات کفسابی و سنگسابی موزاییک در مجموعه ما به صورت کاملا تضمینی انجام می شود و همکاران ما کار را به اصولی انجام می دهند و نتیجه کار را برای شما فوق العاده بی نظیر خواهد بود.

کفسابی انواع موزاییک ها

با توجه به این موضوع که موزاییک ها دارای طرح های مختلف هستند به صورت کلی باید بگوییم که می توان موزاییک ها را به دو نوع تقسیم بندی کرد :

1- موزاییک هایی که سطح صاف دارند.

2- موزاییک هایی که سطح شیاردار شامل می شود.

در هر دو مورد خدمات کفسابی شامل می شود و می توان کار کفسابی را انجام داد البته که اصول کفسابی بر این است که آسیبی به موزاییک وارد نشود در مورد موزاییک هایی که سطح صاف دارند اگر لکه و جرم هایی به موزاییک چسبیده باشد می توان این با استفاده از کفسابی این لکه ها و جرم ها و حتی اگر مواد اسیدی یا چسب به سطح موزاییک چسبیده باشد می توان با استفاده از کفسابی این لکه ها و جرم ها و چسب ها را از بین برد.

فرچه سابی موزاییک

زمانی که موزاییک ها به صورت شیاردار می باشد می توان این موزاییک ها را با استفاده از فرچه سابی لکه ها و جرم ها را از بین برد بدون این که به شیارهای موزاییک آسیبی برسد.

خدمات فرچه سابی با استفاده از دستگاه های بزرگ کفسابی صورت می گیرد فقط به جای لقمه ساب های کفسابی که بر روی دستگاه نصب می شود از فرچه های مخصوص استفاده می گردد که بر روی دستگاه کفسابی نصب می گردد. استفاده کردن از فرچه برای آسیب وارد نشدن به موزاییک های شیاردار می باشد.

از بین بردن لکه های موزاییک

هر گونه لکه هایی بر روی موزاییک باشد می توان با استفاده از خدمات کفسابی از بین برد زمانی که خدمات بازسازی ساختمان صورتی می گیرد ممکن است که بر روی سطح موزاییک موادی از قبیل گچ و سیمان و ملات ریخته شود و نتوان با استفاده از دست تمیز کرد که باید خدمات کفسابی صورت بگیرد. البته که اگر موزاییک ها دارای عیب و ایرادهایی باشد می توان این عیب و ایراد ها را هم برطرف کرد.

قیمت کفسابی موزاییک

قیمت کفسابی موزاییک به طبع نسبت به سنگ مقداری کمتر است ولی مانند عوملی که در تعیین قیمت کفسابی سنگ دخیل است را می توان به کفسابی موزاییک نسبت داد. مواردی از قبیل متراژ ، میزان کثیفی ، آیا قبلا ساب خورده چرا که اگر ساب خورده باشد عیب و ایرادهای ریزی که دارد از بین رفته و حتما هزینه کمتر می شود.

کفساب خوب موزاییک چه ویژگی هایی دارد ؟

در زمان توافق مواردی که گفته شده است به تعهد خود عمل کند.

عیب و ایرادها و لکه هایی که موزاییک دارد را برطرف کند.

پساب هایی که پس از عمل کفسابی بر روی موزاییک جمع می شود را از تمیز کرده و سطح را کاملا تمیز شده و بدور از هیچ گونه فاضلابی تحویل دهد.

دارای تجربه کافی باشد و بتواند کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.