کفسابی موزاییک

کف سابی موزاییک توسط مجموعه کریمی به بهترین نحو ممکن انجام می شود و خدمات کفسابی و سنگسابی موزاییک در مجموعه ما به صورت کاملا تضمینی انجام می شود و همکاران ما کار را به اصولی انجام می دهند و نتیجه کار را برای شما فوق العاده بی نظیر خواهد بود.

خدمات کف سابی موزاییک یکی از معدود فعالیت هایی است که خیلی بسیار حساس می باشد و این خدمات باید به صورت کاملا تخصصی است و در صورت عدم تجربه می تواند باعث شود که موزاییک آسیب ببیند و همین امر نیاز است که خدمات را به مجموعه ای بسپارید که تجربه کافی و فراوانی در امر سنگسابی و کفسابی دارند و نیاز است خدمات به صورت کامل و اصولی و بدون عیب و ایراد صورت پذیرد.

شستشوی موزاییک با کفسابی

کفسابی انواع موزاییک ها

با توجه به این موضوع که موزاییک ها دارای طرح های مختلف هستند به صورت کلی باید بگوییم که می توان موزاییک ها را به دو نوع تقسیم بندی کرد :

1- موزاییک هایی که سطح صاف دارند.

2- موزاییک هایی که سطح شیاردار شامل می شود.

در هر دو مورد خدمات کفسابی شامل می شود و می توان کار کفسابی را انجام داد البته که اصول کفسابی بر این است که آسیبی به موزاییک وارد نشود در مورد موزاییک هایی که سطح صاف دارند اگر لکه و جرم هایی به موزاییک چسبیده باشد می توان این با استفاده از کفسابی این لکه ها و جرم ها و حتی اگر مواد اسیدی یا چسب به سطح موزاییک چسبیده باشد می توان با استفاده از کفسابی این لکه ها و جرم ها و چسب ها را از بین برد.

کفسابی موازییک های که سطح صاف دارند با توجه به نوع ساختاری که دارند خیلی راحت می توان با استفاده از دستگاه های کفسابی خدمات فرچه سابی موزاییک را انجام داد تا آسیبی به سطح موزاییک وارد نشود و با توجه به این که یک لایه رویی که بر روی سطح موزاییک استفاده می شود به آن شکل و نما می دهد و باعث می شود که درخشندگی و زیبایی داشته باشد. پس باید توجه کاملی داشت که این سطح رویه موزاییک را از بین نبرد ولی با استفاده از دستگاه لکه ها و جرم هایی که بر روی سطح موزاییک ها هستند از بین برده شوند.

در موزاییک هایی که سطح شیاردار دارند باید حساسیت بالایی نسبت به موزاییک های سطح صاف مورد توجه قرار گیرد چرا که اگر از لقمه ساب برای ساب زدن سطح موازییک های شیاردار استفاده شود سبب می شود که سطح شیار موزاییک از بین برود و به همین علت است که از فرچه سابی کمک می گیرد و این موضوع که تعداد دورهایی که بر روی موزاییک ها باید صورت پذیرد چه میزان می باشد هم یکی دیگر از فوت و فن های کار موزاییک سابی می باشد که باید توجه لازم را داشت.

فرچه سابی موزاییک

زمانی که موزاییک ها به صورت شیاردار می باشد می توان این موزاییک ها را با استفاده از فرچه سابی لکه ها و جرم ها را از بین برد بدون این که به شیارهای موزاییک آسیبی برسد.

موزاییک سابی

خدمات فرچه سابی با استفاده از دستگاه های بزرگ کفسابی صورت می گیرد فقط به جای لقمه ساب های کفسابی که بر روی دستگاه نصب می شود از فرچه های مخصوص استفاده می گردد که بر روی دستگاه کفسابی نصب می گردد. استفاده کردن از فرچه برای آسیب وارد نشدن به موزاییک های شیاردار می باشد.

از بین بردن لکه های موزاییک

هر گونه لکه هایی بر روی موزاییک باشد می توان با استفاده از خدمات کفسابی از بین برد زمانی که خدمات بازسازی ساختمان صورت می گیرد ممکن است که بر روی سطح موزاییک موادی از قبیل گچ و سیمان و ملات ریخته شود و نتوان با استفاده از دست تمیز کرد که باید خدمات کفسابی صورت بگیرد. البته که اگر موزاییک ها دارای عیب و ایرادهایی باشد می توان این عیب و ایراد ها را هم برطرف کرد.

اگر بر روی سطح موزاییک ها که اکثر مواقع در پارکینگ منازل استفاده می شود که در هنگام پارک کردن ماشین ها جای لاستیک ها می ماند می توان این لکه های لاستیک را از بین برد و همچنین در پشت بام ها هم از موزاییک ها استفاده می شود که در اثر باران ها و آب هایی که بر روی سطح موزاییک می ماند سبب می شود که قسمتی از موزاییک تیره و تار گردد که این امر با فرچه سابی موزاییک از بین می رود و باید توجه داشت که این موارد باید حتما به صورت اصولی و یکدست تبدیل شود. انجام خدمات کفسابی ساختمان هایی که موزاییک است توسط متخصصین این حوزه انجام می گیرد.

قیمت کفسابی موزاییک

قیمت کفسابی موزاییک به طبع نسبت به سنگ مقداری کمتر است ولی مانند عوملی که در تعیین قیمت کفسابی سنگ دخیل است را می توان به کفسابی موزاییک نسبت داد. مواردی از قبیل متراژ ، میزان کثیفی ، آیا قبلا ساب خورده چرا که اگر ساب خورده باشد عیب و ایرادهای ریزی که دارد از بین رفته و حتما هزینه کمتر می شود.

البته که باید این موضوع را هم عنوان کرد که خدمات کف سابی موزاییک بر روی دو سطح که در بالا نامبرده شده است انجام می گیرد که باید توجه داشت خدمات قیمت گذاری کف سابی موزاییک برای هر دو سطح متفاوت است و اصولا کفسابی موزاییک های شیار دار مقداری گران تر است چرا که ظرافت و زمان زیادی صرف کف سابی موزاییک انجام می گیرد.

کفساب خوب موزاییک چه ویژگی هایی دارد ؟

در زمان توافق مواردی که گفته شده است به تعهد خود عمل کند.

کفسابی موزاییک

عیب و ایرادها و لکه هایی که موزاییک دارد را برطرف کند. و در صورتی که این عیب و ایراد ها به صورت کاملا عمقی باشد را هم از بین ببرد و باعث شود که سطح بدون عیب و ایرادی را به متقاضی تحویل دهد و همین موضوع یکی از عناوینی است که باید رعایت شود و فردی به عنوان کفساب خوب شناخته می شود که بدون عیب و ایراد این کار را انجام دهد.

پساب هایی که پس از عمل کفسابی بر روی موزاییک جمع می شود را از تمیز کرده و سطح را کاملا تمیز شده و بدور از هیچ گونه فاضلابی تحویل دهد. این موضوع یکی از موارد مهمی است که باید حتما توجه داشت چرا که زمان کفسابی و فرچه سابی موزاییک پساب هایی جمع می گردد که اگر در زمان مناسب جمع آوری نشود سبب می شود که بر روی سطح سفت شود و به سطح موزاییک آسیب بزند.

دارای تجربه کافی باشد و بتواند کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهد که همین موضوع می تواند به تنهایی در امر کفسابی موزائیک به عنوان یکی از شاخص ترین ها باشد چرا که اگر کفساب تجربه کافی نداشته باشد سبب می شود که سطح موزاییک آسیب ببیند و ما در مجموعه از افراد باتجربه در کار استفاده می کنیم و تمامی پرسنل ما در مجموعه دارای تجربه و تخصص کافی هستند و همین امر موجب رضایت متقاضیان ما در امر کفسابی موزاییک شده است. در صورتی که نیاز است کفسابی بتن انجام گیرد همکاران ما این خدمات را هم در مجموعه انجام می دهند.

امیدواریم که بتوانیم در امر خدمات کفسابی موزاییک شما بخشی از تلاش خود را کرده باشیم و به بهترین نحو ممکن این خدمات را انجام دهیم. در بخش نماشویی همکاران ما در مجموعه فعالیت دارند که این خدمات می توان به نانو کاری نمای آجری ، سنگی ، سیمانی و … اشاره کرد که همکارانمان خدمات نماشویی با راپل را انجام می دهند.

کفسابی موزاییک پارکینگ