کفسابی در انقلاب ، جمهوری ، مولوی

ما در مجموعه سنگسابی و کفسابی و نماشویی کریمی به خدمات تمیز کاری سنگ ها و سرامیک ها می پردازیم و مدت هاست که با توجه به رضایت مشتریان در امر خدمات سنگسابی و کفسابی و نماشویی به این امر در منطقه های انقلاب و جمهوری و مولوی بسیار پر قدرت ادامه پیدا کرده است.

کفسابی به وسیله دستگاه های پیشرفته و بروز ایتالیایی و آلمانی

تمامی خدمات کفسابی برای سنگ و سرامیک را ما در مجموعه کریمی با استفاده از دستگاه های پیشرفته خارجی انجام می دهیم و تمامی دستگاه های کفسابی ما از نوع ایتالیایی ، المانی و ایرانی می باشند و با توجه به نوع سنگ و میزان فضایی که باید کار انجام گیرد ما از دستگاه های مختلفی استفاده می کنیم. البته که خدمات کفسابی در بلوار فردوس ، کفسابی در چهاردیواری از دیگر مناطقی است که خدمات کفسابی انجام می گیرد.

هدف ما در امر کفسابی کسب رضایت شما از تمیزی می باشد که بتوان محیطی را که کفسابی انجام می دهیم نسبت به میزان رضایت شما کفسابی انجام دهیم تا بتوانید محیط شفاف و مانند روز اول بسیار عالی و تمیز داشته باشید.

سنگ سابی در انقلاب ، جمهوری ، مولوی

خدمات سنگسابی ما در منطقه های انقلاب ، جمهوری و مولوی می باشد و ما در این مناطق به صورت اختصاصی برای ساب زدن سنگ های شما آماده خدمت رسانی می باشیم. در صورتی که مغازه یا دفتر کار شما نیاز به خدمات سنگسابی باشد ما در آماده خدمت رسانی جهت ساب زدن سنگ های شما هستیم.

اگر محیطی که قرار است ساب صورت بگیرد موزاییک ، سرامیک ، سنگ ، بتن ، آسفات و .. باشد ما می توان به کمک دستگاه هایمان به انجام خدمات ساب بتن یا موزاییک را انجام دهیم و محیطی کاملا تمیز و بدون چرک و کثیفی تحویلتان دهیم.

کفسابی آسفالت

سنگ سابی ایتالیایی

سنگ سابی ایتالیایی که برای شیشه ای کردن محیط استفاده می شود و محیط طوری سنگ سابی صورت می گیرد که فرد می تواند عکس خود را بر روی سنگ مشاهده کند.

برای استفاده از خدمات سنگسابی ایتالیایی می توانید تنها با یک تماس همکاران ما مشاوره رایگان خدمت شما در امر سنگسابی ایتالیایی بدهند و پس از صحبت های نهایی همکاران ما با استفاده از دستگاه های ساب ایتالیایی در محیط حاضر می شوند و شروع به سنگ سابی ایتالیایی می کنند.

نماشویی در انقلاب ، جمهوری ، مولوی

خدمات نماشویی در منطقه های انقلاب ، جمهوری ، مولوی صورت می گیرد و همکاران ما به کمک طناب های مخصوص از ساختمان ها آویزان می شوند و شروع به شستشوی نمای ساختمان می کند که همین امر سبب می شود که نمای شما به کمک راپل شسته شود.

نماشویی انواع نماها

ما در مجموعه نماشویی کریمی اقدام به شستشوی همه مدل نماها می کنیم مثلا : نماشویی نمای شیشه ای ، چوبی ، کامپوزیت ، سنگی ، آجری و … را خدمات شستشوی نما را انجام می دهیم و کار نماشویی را برای جلب رضایت شما به بهترین نحو ممکن انجام می دهیم.

پیچ و رولپلاک نما

در هنگام شستشوی نما ممکن است با عیب و ایرادهایی در مورد نما مواجه شویم که برای برطرف کردن آنها می پردازیم یک نمونه از این کار هایی که ما در مجموعه نماشویی کریمی انجام می دهیم پیچ و رولپلاک نما می باشد که اگر سنگ نمای شما لق یا شل باشد و در آستانه ی سقوط باشد ما با استفاده از خدمات پیچ و رولپلاک کردن نما ، سنگ را به نما محکم می کنیم که از خطرات احتمالی برای سقوط سنگ جلوگیری صورت بگیرد.

ما در مجموعه خدمات کریمی به انواع کارهایی که در بالا ذکر شد ارائه خدمات می دهیم و همین امر سبب شده است که ما در منطقه انقلاب ، جمهوری ، مولوی به تمامی ابزارات لازم برای خدمات به همشهریان عزیز را در اختیار داشته باشیم.

با توجه به درخواست هایی که در امر پولیش سنگ و همچنین پاک کردن چسب موکت از سنگ و سرامیک را داریم باید گفت که این خدمات با دستگاه های مخصوص انجام می گیرد و همکاران متخصص ما در این زمینه به محل اعزام می شوند.