کفسابی بتن

کفسابی بتن اصولا و اصطلاحا برای ساب زدن بتن استفاده می شود که می توان گفت که برای تمیز کردن سطح بتن و همچنین شفاف کردن سطح بتن استفاده می شود و پروسه ی کاری که برای سطح بتن انجام می شود بیشتر برای از بین بردن چرک و کثیفی هایی از قبیل رنگ ، گازوییل و چسب و سیاهی هایی که بر روی سطح بتن ایجاد شده است می باشد.

ساب بتن با استفاده از دستگاه مخصوص بتن ساب زده می شود که به صورت خشک و با کمک آب می توان این فرآیند را انجام داد. اگر ساب بتن به کمک آب انجام شود با توجه به این موضوع که پسماندهایی که بر روی سطح بتن می ماند سنگین است باید از محیط خارج شود. و در غیر اینصورت می توان به کمک پساب بتن را در بشکه ای خالی کرد که بعدا به محلی دیگر انتقال داده شود.

امروزه شاید این کلمه را در امر کفسابی شنیده باشید که از کفسابی بتن یا ساب بتن استفاده می کنند. ابتدا باید بگوییم که ساب بتن یا کفسابی بتن برای سطوحی که بتن دارد استفاده می شود.

با توجه به این که می توان گفت سطح هایی که بتن می باشد اکثرا برای سوله ها ، پارکینگ های طبقاتی ، کارخانه جات ها و … اشاره کرد و در مواقعی هم سطح ساختمان ها که بتن می باشد و می خواهند شروع به نصب پارکت ، لمنیت و یا کفپوش کنند را می توان جزو دسته از سطح هایی نامبرد که کف آنها بتن می باشد.

کف سابی بتن

دو نوع بتن داریم که عمل کفسابی بر روی آن انجام شود :

بتن نرمه : این بتن مواد تشکیل دهنده آن از سیمان می باشد و کار کفسابی بر روی این بتن بسیار راحت می باشد و می توان به سرعت بالایی انجام داد ولی موضوعی که باید ذکر کنیم این است که این حداقل باید 2 سانتی متر باشد که بتوان کار ساب زدن روی آن انجام شود.

بتن سنگ ریزه دار : این نوع بتن تشکیل شده از سیمان و سنگ ریزه می باشد و چون در حین کفسابی ممکن است که سنگ ریزه هایی از آن خارج شود خیلی از کفساب ها و مجموعه ها کار کفسابی را انجام نمی دهند ولی ما در مجموعه سنگسابی کریمی به بهترین نحو ممکن و به صورت تضمینی کار کفسابی را انجام می دهیم.

دلیل کفسابی بتن :

سبب می شود که سطح در صورتی که بسیار زبر شده باشد می توان با کفسابی آن را نرم کرد که سبب می شود پس از نصب کفپوش دیگر برای سطح کفپوش مشکلی پیش نیاید.

البته که می توان یکی دیگر از دلایل کفسابی را افزایش طول عمر سطح بتن ذکر کرد چرا که باعث می شود محیط تمیز و براق گردد.

پس از کفسابی سبب می شود که عیب و ایراداتی که سطح دارد برطرف شود و این عیب و ایرادات می تواند پستی و بلندی های سطح بتن باشد و یا اگر لکه های و جرم هایی به سطح بتن چسبیده باشد باعث از بین رفتن آن می شود.

کفسابی بتون در تهران

خدمات کفسابی بتن در شهر تهران و اطراف تهران صورت می پذیرد ماده مورد کارهای متفاوتی در مناطق مختلف استان تهران انجام داده ایم و به صراحت می توانیم بگوییم که یکی از شرکت‌های بزرگ کفسابی در شهر تهران هستیم که خدمات کفسابی بتن انجام میدهیم و همین امر سبب شده است که روزانه پروژه های مختلفی در استان تهران انجام دهیم.

در صورتی که سطح کف کارگاه تولیدی کارخانه غیره شما از بطن می‌باشد و نیاز است که کار خدمات کفسابی بتن صورت پذیر است می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن شما را راهنمایی کند تا بتوانید خدمات کفسابی بتن انجام دهید.

ساب زدنی بتن

ساب بتن

نحوه فرآیند انجام ساب بتن با توجه به این که می توان گفت که نیاز به تجربه دارد و باید این اتفاق بیافتد و فرد کفساب باید بداند که ا چه لقمه ساب هایی باید در هر مرحله استفاده کند. البته توصیه ما به کفساب های ناشی این است که اگر هیچ آشنایی با انجام کفسابی و ساب بتن ندارید حتما این کار را انجام ندهید چرا که سبب می شود متحمل هزینه شوید بابت کاری که نمی توانید انجام دهید.

با توجه به اینکه کفسابی بتن دارای مراحل متفاوتی می باشد ولی به عنوان خلاصه می‌توان گفت که در سه مرحله کار صورت می پذیرد در مرحله اول کفسابی با استفاده از لقمه حسابهای الماسه زبر صورت می پذیرد در مرحله بعدی می توان گفت که با استفاده از حسابهای نرم تر کار کفسابی صورت می پذیرد و در مرحله آخر با توجه به سطح بتنی که وجود دارد باید از لقمه ساب الماس نرم استفاده شود تا بتواند کار کفسابی بتن صورت پذیرد.

در برخی از مواقع باید این موضوع را عنوان کرد که ممکن است تأثیر و مخربی چربی ها و مواد اولیه حاصل در کارخانه ها بر روی سطح بتن داشته باشد و سبب شود که سطح بتن ترک های ریزی را به خود ببیند و و حتماً باید با استفاده از کفسابی بتن به توان ترک های ایجاد شده را از بین برد

قیمت کفسابی بتن

برای اینکه بخواهیم ساب بتن را قیمت گذاری کنیم مهمترین ملاک و فاکتور تعیین قیمت می تواند سطح بتن استفاده شده از نوع سطح نرم می باشد یا سطح سنگ دار که باید به آن اشاره کرد و اگر سطح بتن نرم باشد قیمت به نسبت پایین تر است و همچنین خدمات صیقلی کردن و شفاف کردن می تواند در تعیین قیمت تاثیر گذار باشد و همچنین هر چی متراژ محیطی که باید ساب بتن شود بیشتر باشد قیمت به طبع تخفیف داده می شود.

دستگاه بتن سابی

ما در مجموعه سنگسابی و کفسابی کریمی خدمات ساب بتن را به صورت تضمینی و با کیفیت کار بالا انجام می دهیم. هیچ کدام از همکاران ما نمی توانند کار را تضمین کنند چرا که ما از دستگاه های خارجی ایتالیایی و آلمانی کار را سنگسابی می کنیم و همچنین ابزارهایی که برای کار استفاده می کنیم بسیار با کیفیت هستند و همین عوامل سبب شده است که کارمان را به صورت تضمینی انجام دهیم.

با توجه به اینکه امروزه خدمات به صورت های مختلف و در شکل و شمایل های مختلف انجام می گیرد باید گفت که خدمات کفسابی پشت بام ها ، کفسابی سنگ ، کفسابی موزاییک ، کفسابی پارکت ها و لمنیت ها ، ساب سرامیک و … با دستگاه های پیشرفته انجام می گیرد و باید گفت که این خدمات به صورت کاملا گسترده اناجم می شود و در صورتی که نیاز به خرید دستگاه کفسابی دارید تا خودتان بتوانید از عهده خدمات خود بر بیایید کافیست با همکاران ما در مجموعه تماس حاصل کنید تا خرید دستگاه را انجام دهید.

کف سابی بتن با دستگاه مخصوص