کفسابی ایتالیایی

کفسابی ایتالیایی یکی دیگر از خدماتی که ما در مجموعه کریمی انجام می دهیم و همین امر سبب شده است که بتوانیم برای انجام بهتر کفسابی بر روی سنگ های شما این خدمات را انجام دهیم. باید گفت که خدمات کفسابی ایتالیایی با کفسابی ارزان متناقض می باشد و این خدمات بسیار گران است.

البته همانطور که می دانید کفسابی برای از بین بردن لکه ها و کثیفی های سنگ ها و همچنین پستی و بلندی های سنگ ها استفاه می شود و به آن کفسابی گفته می شود ولی نوع دیگری از کفسابی که به آن کفسابی ایتالیایی گفته می شود سوای اینکه موارد کفسابی را برطرف می کند باعث می شود که سنگ جلا پیدا کند و درخشنده تر و جذاب تر به نظر برسد.

کفسابی ایتالیایی

آیا برای ساب زدن سنگ نیاز است که کفسابی ایتالیایی صورت بگیرد ؟

با توجه به اینکه سنگ هایی که برای سطح های مختلف استفاده می شوند و نیاز است که براق شوند تا زیبایی و جلای سنگ به چشم بیاید همین امر موجب شده است که سنگ های شما نیاز به ساب زدن ایتالیایی صورت بگیرد زمانی که کفسابی ایتالیایی بر روی سنگ های شما صورت می پذیرد به این معنی است که سنگ های شما باید به حالت شیشه ای تبدیل گردند و بسیار شفاف و براق صورت پذیرد.

البته این را هم بگوییم که سنگ هایی که کفسابی ایتالیایی بر روی آنها صورت می پذیرد به موجب آن سبب می شود که سنگ حالت کاملا براق شود و تا مدت ها با یک تمیز کاری جزئی ، سطحی کاملا براق و شفاف داشته باشید. البته این نکته راهم باید اشاره کرد که از لقمه ساب های ایتالیایی با کیفیت استفاده می شود تا بتوان کفسابی ایتالیایی را تحویل داد.

سنگ سابی ایتالیایی

البته که نام دیگر کفسابی ایتالیایی را می توان سنگ سابی ایتالیایی ذکر کرد چرا که ساب ایتالیایی بر روی سنگ انجام می شود و یکی از خاصیت های شیشه ای کردن سطح سنگ می باشد که به موجب آن سنگی به صورت درخشان خواهید داشت و سنگ سابی ایتالیایی از روش های بسیار معدودی است که باید بسیار ظرافت به خرج داد که به سنگ آسیب وارد نشود و سنگ تبدیل به حالت کاملا شفاف و براق شود. البته که کفسابی ایتالیایی بر روی سطوح های مختلف در مکان های مختلف انجام می گیرد که می توان گفت کفسابی آسانسور ، کفسابی راه پله ، کفسابی پارکینگ و … از مجموعه های آن است.

سنگسابی ایتالیایی

قیمت کفسابی ایتالیایی

با توجه به این که کفسابی ایتالیایی یکی از شاخه های کفسابی می باشد باید گفت که هزینه این کار نسبت به کفسابی معمولی مقداری بیشتر است چرا که پس از فرآیند کفسابی که عیب و ایراد ها و همچنین پستی و بلندی ها و تمیز کردن لکه ها و جرم ها را انجام می دهد کار جلا دادن سنگ و براق کردن سنگ را هم انجام می دهد و به طبع ابزار بیشتری استفاده می کند و قیمت کفسابی ایتالیایی برای محیط هایی با متراژ های بالاتر ، از قیمت کمتری بهره می برند.

البته می توان گفت که شرکت کفسابی هم بستگی دارد چرا که بعضی از افراد هستند به تنهایی کار می کنند و جزو شرکت محسوب نمی شوند و همین امر سبب می شود که قیمت پایین تر و کیفیت کاری پایین تری را به مشتری تحویل دهند ولی ما در مجموعه کریمی برای انجام خدمات به صورت کاملا تضمینی کار را تحویل متقاضی می دهیم.

نانوساب

خدماتی دیگر که توسط مجموعه کریمی انجام می گیرد خدمات نانوساب می باشد که در همکاران ما در صورتی که متقاضیان درخواست انجام خدمات نانوساب کنند انجام می دهند.

نانوساب چیست ؟

خدمات نانوساب که بعد از کفسابی انجام می گیرد باید گفت که عملی است که بر روی سنگ صورت می پذیرد و سبب می شود که سنگ آبگریز باشد و همچنین به موجب آن سبب می شود که دیگر به سنگ چیزی نچسبد یا اینکه اگر در مواقعی موادی محلول بر روی سنگ شما ریخته شده به لایه های سنگ نفوذ نکند تا سنگ را از بین ببرد.

زمانی که موادی از قبیل آبمیوه ، چای ، قهوه و … بر روی سطح ریخته شود دیگر به لایه های سنگ نفوذ نمی کنند و همچنین بر روی سطح پخش نمی شوند و باعث می شود که به صورت دایره ای محلول بر روی سنگ قرار گیرد و به سرعت می توانید در کمترین زمان ممکن بدون آن که به سنگ های شما آسیب وارد شود کار نظافت را انجام دهید.

فعالیتی که بر روی سنگ شما انجام می شود طوری نیست که رنگ سطح سنگ شما تغییر پیدا کند و این فرآیند بدون رنگ می باشد و باعث می شود که سنگ طراوت و شادابی خود را حفظ کند.

ساب ایتالیایی

مزایای نانو ساب

با توجه به این که می توان از مزایای نانو ساب به مواردی از قبیل :

1- ضد آب کردن سطح سنگ اشاره کرد که به موجب آن سبب می شود که آب نتواند باعث فرسایش سنگ شود.

2- دیگر در اثر رفت و آمد های پی در پی سطح به مراتب نسبت به قبل کمتر کثیف می گردد و به سرعت بالایی تمیز می شود.

3- در مکان هایی که باید نظافت رعایت شود با انجام نانوساب سبب می شود که از نفوذ باکتری و میکروب ها جلوگیری شود.

4- عمر سنگ ها با استفاده از نانوساب کردن افزایش می یابد.

5- دیگر موادی اسیدی نمی تواند به سنگ آسیب بزند و در کمترین زمان ممکن می توانید اسید را از روی سطح سنگ نظافت کنید.

جهت انجام خدمات کفسابی ایتالیایی و همچنین نانوساب می توانید با شماره 09125795418 کریمی تماس حاصل فرمایید.

از خدمات ما در مجموعه می توان به کفسابی در اوشان تهران ، همچنین خدمات نماشویی با واترجت ، نماشویی با راپل ، پیچ و رولپلاک نما ، ساب زنی سنگ ها ، کفسابی سطوح مختلف و … اشاره کرد.

خدمات کف سابی کردن ایتالیایی
خدمات سابزنی ایتالیایی