سنگسابی دیوار

با توجه به این که امروزه در بیشتر مواقع دیوار ها را هم سنگ می کند باید این موضوع را گفت پس از مدت ها دیوار ها هم نیاز است که کفسابی صورت بگیرد چرا که در اثر گذر زمان ممکن است که کثیفی و چرک و کدری بر روی سنگ اتفاق بیافتد و نیاز باشد که کف سابی وسنگ سابی صورت بگیرد. این خدمات جهت زیبا سازی سنگ صورت پذیرد انجام می گیرد.

سنگ های دیوار را می توان به سنگ های راه پله ها ، سنگ های حیاط خانه ، سنگ ها خانه ها و … اشاره کرد که نیاز است که تا سنگسابی بر روی آنها صورت بگیرد. البته که برای سنگ های دیوار باید از دستگاه مخصوص ساب زن دستی استفاده کرد چرا که باید توسط دستگاه های ساب زن قابل حمل این اتفاق بیافتد و نمی توان از دستگاه های بزرگ برای ساب زدن و کفسابی استفاده کرد. خدمات دیگری که می توان به آن اشاره کرد کفسابی آجر می باشد که اصولا برای مکان های سنتی و همچنین قهوه خانه ها و رستوران های سنتی و قدیمی استفاده می گردد تا سطح آجر ترمیم گردد.

ساب زن دیوار

ساب زن دیوار باید با استفاده از دستگاه های ساب زن دستی این کار را انجام دهد و باید توجه داشت که از لقمه ساب ها متفاوت برای ساب زدن سنگ دیوار نسبت به جنس سنگ استفاده کرد چرا که ممکن است در اثر درست رعایت نکردن باعث لطمه به سنگ شود و همین امر موجب می شود که سنگ ها آسیب ببینند.

البته باید این موضوع را گفت که از دستگاه های ساب زن دستی برای قسمت هایی از خانه که نمی توان با دستگاه های بزرگ کفسابی کرد می توان استفاده نمود چرا که برای کنج خانه و همچنین قسمت هایی از خانه به عنوان مثال سنگ میزعسلی ها ، سنگ میزغذاخوری ، سنگ جزیره ، سنگ روی کابینت ها ، سنگ کانتر و ... را می توان با دستگاه های ساب زن دستی انجام داد.

کفسابی سنگ دیوار

اصولا برای سنگ های دیوار که در خارج از خانه مثلا برای حیاط ها استفاده می شود می توان از انواع سنگ ها استفاده نمود ولی توصیه ما استفاده از سنگ تراورتن می باشد که مقاومت بالاتر و همچنین قیمت پایین تری نسبت به دیگر سنگ ها دارد و برای کفسابی سنگ دیوار می توان به راحتی این کار را با استفاده از دستگاه های ساب زنی مخصوص انجام داد.

کفسابی و سنگسابی دیوار بتنی یا بتونی

برای دیوار های بتن که نیاز است کفسابی صورت بگیرد این کار با ساب زن دستی انجام می پذیرد و باید این موضوع را مدنظر داشت که لقمه ساب الماسه برای بتن استفاده می شود و پس از کفسابی دیوار بتن موجب می شود که پستی و بلندی های دیوار گرفته شود و همچنین با توجه به سطح بتن سبب می شود که سنگ های بتن به صورت کاملا یکدست و یک شکل تبدیل گردند.

ساب زدن دیواره سنگ چه مزایایی دارد ؟

زمانی که ساب زدن سنگ دیوار اتفاق می افتد سبب می شود که سنگ شما جلا و براقیت پیدا کند و همچنین به سبب ساب زدن دستی سنگ دیوار موجب می شود که سنگ شما اگر پستی و بلندی در نصب آن وجود داشته باشد از بین برود و یکدست شود و همچنین زمانی که کفسابی سنگ دیوار می پذیرد سبب می شود که سنگ های شما هر گونه کثیفی و عیب و ایرادی داشته باشد را برطرف شود از بین برود.

ما در مجموعه کریمی برای انجام کلیه خدمات ساب زنی و کفسابی دیوار آماده می باشیم و کافیست با شماره 09125795418 تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در مجموعه از خدمات نماشویی ، جلوگیری از ریزش سنگ نما ، نانو کردن نمای ساختمانی ، رنگ آمیزی نما و … که توسط راپل کاران مجموعه کریمی انجام می گیرد خدمات انجام می شود و همکاران ما این خدمات را به صورت کاملا حرفه ای و با امکانات کاملا بیشتری انجام می دهند.