ساب سرامیک

زمانی که بر روی سرامیک موادی از قبیل چسب ، رنگ ، مصالح ساختمانی و… ریخته شده باشد سبب می شود که سرامیک وجه زیبایی و اصلی خود را از دست بدهد به خاطر همین موضوع باید ساب سرامیک صورت بگیرد و خیلی باید دقت کرد که در ساب سرامیک مانند سنگ عمل نکرد و فرد ساب زن باید کاملا حرفه ای باشد چرا که در اثر لایه برداری از سرامیک سبب می شود که سرامیک از بین برود.

ساب سرامیک

نحوه ساب زدن سرامیک

با استفاده از دستگاه های مخصوص کفسابی صورت می گیرد و برای تمیز کاری باید میزان فشاری که باید دستگاه به سرامیک بیاورد تنظیم شود چرا که فشار در اثر بیشتر بودن باعث می شود که سطح مقداری بیشتر ساب بخورد و به اصطلاح سابیده شود و همین امر در سرامیک خود را نشان خواهد داد.

کفساب حرفه ای می داند که ساب زدن سرامیک باید با میزان فشار ثابت این کار انجام دهد و همین امر موجب می شود که سرامیک به خوبی ساب بخورد و کفسابی صورت بگیرد. اما در صورتی که فشار وارده به دستگاه کم و زیاد شود سبب می شود که لکه هایی بر روی سرامیک نقش ببندد. این خدمات کمک می کند تا کفسابی ساختمان به درستی انجام گیرد.

کف ساب سرامیک

کفسابی سرامیک

کفسابی سرامیک به یک فرد کفساب با تخصص و تجربه نیاز دارد و ویژگی کفساب خوب این است که که بتواند محیط سرامیک را به صورت یکدست و کاملا کفسابی انجام دهد. چرا که اگر فرد کفساب فرد با تجربه ای نباشد سبب می شود که محیط سرامیکی که قرار است کفسابی گردد به بهترین شکل ممکن کفسابی صورت نگیرد.

البته که چند نوع کفسابی وجود دارد که برروی سرامیک انجام می گیرد :

1- کفسابی با فرچه ساب : همانطور که از اسمش مشخص است با استفاده از فرچه سیمی سرامیک کفسابی می شود که در این روش ما در مجموعه کریمی توصیه نمی کنیم چرا که ممکن است آسیب به بدنه ی اصلی سرامیک بزند و باعث بشود که سرامیک از بین برود البته که در مواردی که کثیفی به حدی می باشد که حتما باید از فرچه ساب استفاده کرد ولی باید فرد کفساب ماهر باشد و تشخیص دهد که چه زمانی نیاز است که کار فرچه ساب انجام گیرد.

2- کفسابی سرامیک با دستگاه : در این روش با استفاده از دستگاه های ساب زن ایرانی و خارجی می توان محیط سرامیکی را کفسابی کرد که در این روش می توان اعلام کرد مناسب ترین روش برای ساب زنی سرامیک می باشد و باید از لقمه سابی که برای سرامیک استفاده می شود به دستگاه وصل گردد.

3- رزین ساب سرامیک : رزین ماده است که بر روی سطح ریخته می شود تا به وسیله آن بتوان درزهای سرامیک و همچنین اگر سرامیک دارای شکستگی های ریز باشد را به وسیله رزین بتوان آنرا برطرف کرد.

4- شستشوی سرامیک : شستشوی سرامیک یکی دیگر از خدماتی که است که در اثر کدر شدن سرامیک ، لکه شدن ، در اثر بی احتیاطی مواد (اسیدی ، چای ، قهوه ، آبمیوه) ریختن روی سرامیک ، باعث می شود که نیاز به شستشو داشته باشد که ما در مجموعه کریمی با مواد مخصوص برای از بین بردن سرامیک استفاده می کنیم.

قیمت کفسابی سرامیک

قیمت کفسابی سرامیک :

قیمت کفسابی سرامیک را می توان به عواملی که باید در امر کفسابی بر قیمت موثر دانست را دخیل می کند به عنوان مثال زمانی که متراژ سرامیک بالا باشد باید قیمت به طبع پایین بیاید چرا که امر قیمت گذاری در کفسابی به متراژ بیشتر قیمت پایین تر می شود. همچنین اگر باید از خدمات خاصی برای تمیز کردن سنگ استفاده کند که نیاز به ابزار و وسیله دارد باید حتما نسبت به افزایش قیمت آن اضافه گردد.

خدمات سنگسابی و کفسابی کریمی با استفاده از خدمات کفسابی به صورت کاملا حرفه ای و بروز انجام کلیه خدمات شما را با امضای ضمانت کاری انجام می دهد تا متقاضیان با خیالی راحت از محیط کفسابی شده خود لذب ببرند. البته که می توان به دیگر خدماتی که توسط همکارانمان در انجام خدمات سنگ سابی و کفسابی انجام می شود اشاره کرد که از قبیل : کفسابی پارکینگ ، کفسابی بتن ، کفسابی انواع سنگ ها ، کفسابی انواع کفپوش لمینت و … که با دستگاه های مخصوص به نوع سطح این خدمات انجام می گیرد.

دستگاه کف ساب سرامیک