کفسابی گرانیت

کفسابی گرانیت از فعالیت های اصلی ما در مجموعه کریمی می باشد که همکاران ما در مجموعه به انجام این خدمات مشغول هستند و باید گفت که این خدمات به صورت کامل انجام می گیرد و البته که اصولا برای سطح سنگ ساختمان ها ، مغازه ها ، رستوران ها ، هتل ها ، پاساژ ها و مجتمع های تجاری و اداری ، مجتمع های مسکونی و …. از این نوع سنگ ها استفاده می گردد و باید گفت که با توجه به اینکه سنگ گرانیت به نام  سنگ سخت شناخته می شود و به دلیل اینکه در ساختار این نوع سنگ ها از ساختار مولکولی این سنگ ها در آن استفاده می گردد باید گفت که بسیار پر کاربرد است و در حوزه های مختلف برای قسمت هایی که رفت و آمد بسیار زیاد است و همچنین برای قسمتی که در اثر برودت هوا قرار می گیرد از سنگ گرانیت استفاده می گردد تا از مقاومت این نوع سنگ ها در برابر شرایط آب و هوایی استفاده کرد.

ساب زدن و کفسابی گرانیت

با توجه به اینکه سنگ گرانیت مقاوم در برابر شرایط جوی است و اصولا برای ورودی ساختمان ها و محیط هایی که نیاز است تا در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم باشد استفاده می گردد و همچنین باید گفت که اگر سطح نمای ساختمانی از سنگ گرانیت استفاده می شود و البته که نمایی بسیار شیک و سلطنتی را به ساختمان شما خواهد داد و برای همین بهترین روش برای اینکه بتوانید این نوع سنگ را شیک و زیبا نگهدارید و پس از گذشت مدتی بتوانید این سنگ را به حالت اولیه خود برگردانید بهترین روش کفسابی گرانیت است که باید استفاده شود.

با خدمات کفسابی گرانیت در صورتی که بعد از نصب سنگ موجب شده باشد که سطح سنگ دارای پستی و بلندی باشد و اصطلاحا ناخنک در بین سنگ ها وجود داشته باشد که یکدست و صاف نباشد می توانید با خدمات کفسابی سنگ گرانیت آن را به حالت کاملا یکدست و تمیز تبدیل کنید و البته که اصولا برای انجام خدمات باید گفت که از لقمه ساب های مخصوص استفاده می گردد و در صورتی که کفسابی در میانه نیاز است تا صورت پذیرد این خدمات با افراد با تجربه صورت خواهد پذیرفت. 

ساب زدن سنگ گرانیت

ساب زدن سنگ گرانیت با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می گیرد و باید گفت که این خدمات به صورتی انجام می گیرد که اگر سطح سنگ ها دارای لکه ها و کثیفی هایی باشد می توان با استفاده از خدمات ساب زدن سنگ گرانیت آنها را برطرف کرد و همچنین زمانی که سطح سنگ دارای عیب و ایرادهایی باشد که ظاهری باشد می توان با استفاده از خدمات رزین کردن سنگ می توان سطح سنگ گرانیت را مانند روز اول کرد و این عمل موجب می گردد تا سطح سنگ گرانیت بسیار عالی و بسیار تمیز گردد.

در صورتی که نیاز است ساب زدن سنگ گرانیت ساختمان یا محیطی که مدنظر شما است اتفاق بیافتد کافیست که با همکاران ما در مجموعه تماس حاصل کنید تا آنها بتوانند سطح مورد نظر شما را ساب زده و خدمات کفسابی را به صورت کامل انجام دهند البته این نکته را هم یادآور شویم که این خدمات با دستگاه های پیشرفته و بروز انجام می گیرد و البته که خدمات ساب زنی با لقمه ساب های مخصوص به میزان کثیفی ها و این که خدماتی که متقاضی از همکاران ما می خواهد انجام می گیرد.

ساب زنی گرانیت

با توجه به اینکه خدمات کفسابی ما مختص به نوع کفسابی سنگ گرانیت نیست و دیگر سنگ ها نیز خدمات ساب زنی انجام می گیرد باید گفت که خدمات کفسابی سنگ لاشه از دیگر سنگ هایی است که در صورت درخواست خدمات ساب زنی و کفسابی بر روی سطح سنگ ها انجام می گیرد. البته که اگر خدمات دیگری در ساختمان شما باشد می توان گفت که این خدمات انجام می گیرد به عنوان مثال می توان به کفسابی ها سرویس بهداشتی و حمام و حتی به بندکشی حمام نیز اشاره کرد که خدماتی است که همکاران ما در مجموعه انجام می دهند.

ساب گرانیت

ساب گرانیت نام دیگری است که برای کفسابی گرانیت استفاده می شود و باید گفت که این خدمات با توجه به درخواست های متقاضیان بسیار زیاد است و البته این نکته را هم در مورد سنگ های گرانیت باید گفت که به هیچ وجه از سفید کننده ها و مواد اسیدی برای تمیز کردن سنگ گرانیت استفاده نکنید چرا که ممکن است سنگ گرانیت آسیب بزند و همچنین موجب گردد تا سنگ گرانیت زیبایی خود را از دست بدهد و لکه های سیاهی بر روی گرانیت ایجاد شود. باید گفت که اگر بر روی سطح سنگ گرانیت موادی از قبیل نوشابه یا قهوه ریخته شده باشد نیاز است که به سرعت تمیز گردد و در مواقعی ممکن است که به سنگ های شما آسیب وارد شود که نیاز است این آسیب ها به کمک دستگاه برطرف گردد که در چنین مواقعی باید خدمات ساب گرانیت انجام شود تا همکارانمان با تخصص و دانشی که در این حوزه دارند سطح سنگ شما را به حالت اولیه تبدیل کنند.

حتما دقت داشته باشید که کار را به کاردان و متخصص در این حوزه بسپارید چرا که اگر فردی که می خواهد خدمات کفسابی را انجام دهد دانش لازم برای ساب زدن را نداشته باشد ممکن است که به جای لقمه ساب از فرچه ساب استفاده کند و با انجام خدمات کفسابی موجب شود تا سنگ دارای خط و خش هایی باشد که این امر موجب شود تا سطح سنگ آسیب ببیند و بهترین روش برای انجام خدمات ساب گرانیت نیازمند این موضوع است که خدمات ساب زنی و کفسابی با لقمه ساب مخصوص به گرانیت انجام گیرد و می توان گفت که لقمه ساب الماسه می تواند برای شفاف و براق کردن سنگ گرانیت استفاده گردد.

کفسابی با رزین کردن سطح مورد نظر موجب می گردد تا سطح سنگ گرانیت را ابتدا با رزین هایی که همرنگ سطح می باشند و البته که موجب می گردد تا درز ها و خلل های سنگ گرفته شود که در چنین مواقعی با مواد رزین که چند ساعت بر روی سطح مانده است می توان خدمات کفسابی را انجام داد که این امر کمک می کند تا سطح سنگ ها بسیار عالی و براق گردد. جهت دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید.