کفساب کیست ؟

کسانی که در حوزه کفسابی فعالیت می کنند و شروع به ساب زدن و کفسابی محیط می کنند این افرادی که به کمک دستگاه محیط را ساب می زنند کفساب گفته می شود و اصولا با استفاده از دستگاه کفسابی محیط را ساب می زنند و کار کفسابی را انجام می دهند و در مواقعی گفته می شود که به کمک دستگاه های ساب زن دستی این کار را انجام می دهند و ساب محیط هایی از قبیل سنگ میزعسلی ، سنگ غذاخوری ، سنگ کانتر و… اگر بخواهیم به صورت کلی بگوییم کخدمات کفسابی ساختمان در همه موارد انجام می گیرد. و اگر می خواهید بدانید که ویژگی کفساب خوب چه می باشد ادامه این مقاله را همراه ما باشید.

کفساب کیست

از چه دستگاه هایی برای کفسابی سنگ استفاده می شود ؟

برای انجام کفسابی دستگاه های مختلفی مجموعه سنگسابی کریمی در اختیار دارد چندین مدل دستگاه ها با قدرت های مختلف ایرانی و خارجی کار کفسابی را انجام می دهیم و همچنین دستگاه های کفسابی سنگ و سرامیک و پارکت با هم متفاوت است و تفاوت دارد. ما به دسته بندی های کلی که در ذهن عموم مردم جا افتاده است تقسیم بندی می کنیم.

دستگاه های تکفاز : این دستگاه ها در مواقعی مورد استفاده کفساب قرار می گیرد که نمی توان از دستگاه های سه فاز استفاده کرد البته که دستگاه های تکفاز کفسابی را موقعی باید از آن استفاده کرد که برق سه فاز در ساختمان وجود ندارد چرا که در صورت بودن برق سه فاز باید از دستگاه کفسابی سه فاز استفاده نمود.

این دستگاه ها در مقایسه با دستگاه های سه فاز قدرت کمتری دارد و برای از بین بردن چرک و کثیفی هایی که بر روی سنگ ها و سرامیک ها وجود دارد می توان استفاده کرد.

دستگاه های سه فاز : از این دستگاه های در ساختمان هایی که برق سه فاز دارند استفاده می شود البته برای اینکه بدانید ساختمان شما برق سه فاز دارد یا خیر کافیست بدانید اگر ساختمان شما از آسانسور استفاده می شود برق ساختمانتان سه فاز می باشد و می توان محیط را با استفاده از این دستگاه های کار کفسابی را انجام داد التبه که دستگاه های سه فاز کفسابی بسیار قدرتمند و کار کفسابی شده با این دستگاه به مراتب با کیفیت بالایی محیط کفسابی خواهد گردید.

دستگاه ساب زن دستی : با توجه به محیط های از ساختمان که نمی توان دستگاه های بزرگ را جهت ساب زدن و کفسابی کردن جابجا کرد یک کفساب خوب می داند که باید حتما همراه خود از دستگاه ساب زن دستی استفاده کند. چرا که مثلا برای گوشه های ساختمان که ممکن است دستگاه کفسابی بزرگ نتوان گوشه های ساختمان را کفسابی کرد و همچنین برای سنگ روی کابینت ، سنگ کانتر ، سنگ میزعسلی و … باید از ساب زن دستی استفاده شود. البته که کفسابی انواع کفپوش پارکت هم انجام می گیرد که در صورت نیاز این خدمات با همکاران ما در سایت در ارتباط باشید.

چه زمانی به کفسابی نیاز داریم

چه مواقعی به کفسابی نیاز داریم ؟

زمانی که مدت هاست از ساختمان خود استفاده می کنید و راهرو ها و پله های ساختمان در اثر رفت و آمد های مکرر شفافیت و براقیت اولیه خود را از دست داده است می توان به کمک کفسابی شفافیت و براقیت و تمیزی را به پله ها و راه پله ها برگرداند.

اگر کف حیاط شما از موزاییک و سنگ می باشد و مدت ها در اثر برودت هوا و همچنین در اثر از رفت و آمد های پی در پی سیاه و کدر شده است محیط حیاط شما فقط با یک ساب با شفافیت و براقیت اولیه خود فاصله دارد.

در خیلی از مواقع سنگ های سطح منزل در اثر بی توجهی و بی دقتی باعث می شود که مایعاتی از قبیل چای ، آبمیوه ، سرکه ، آبلیمو و… بر روی سنگ ریخته شود و لکه هایی را در سنگ به وجود آورد برای از بین بردن این لکه ها در صورتی که با هیچکدام از راهکارهای شستشوی سنگ جوابگو نبود می توان از کفسابی کمک گرفت که در این صورت کفساب به کمک دستگاه کفسابی می تواند بهترین حالت کفسابی سنگ را انجام دهد تا بتواند جلا و تمیزی اولیه سنگ را به شما اهدا کند.

زمانی که در خانه خود کار نقاشی و یا ترمیم خانه را دارید خیلی مواقع رنگ ها و یا مصالح ساختمانی بر روی سنگ ها ریخته می شود که به راحتی نمی توان آنهارا تمیز کرد و نیاز است که کار با صورت پذیرد پس از ساب زدن سنگ و کفسابی کردن سنگ باعث می شود که هم سطح سنگ تمیزگردد و همچنین عیب و ایرادهایی از قبیل شکستگی ها و ترک ها از بین برود و همین عامل سبب می شود که سطح سنگ تمیز گردد.

در صورتی که سنگ های شما دارای پستی و بلندی و همچنین اگر سنگ شما دارای عیب وایرادها ریز از قبیل بندکشی های نامیزان است می توان به کمک کفسابی موارد را برطرف کرد و عیب و ایرادها را تماما از بین برد.

کفسابی سنگ چطور انجام می شود ؟

برای انجام کفسابی بستگی به نوع فرآیندی که باید کار کفسابی سنگ صورت پذیرد دارد چرا که ابتدا باید عیب و ایرادهای سنگ گرفته شود وهمین عمل سبب می شود که در ابتدا پستی و بلندی های سطح سنگ گرفته شود و سطح سنگ بسیار صاف گردد و پس از آن نسبت به میزانی که با کارفرما نیاز است باید کفسابی صورت بگیرد و پس از ساب زدن به صورت زیگزاگ و تمیز و براق شدن سطح باید اقدام به تمیز کاری شود.

سنگ سابی سنگ

قیمت کفسابی سنگ

البته که قیمت کفسابی بستگی به فضایی که باید کفسابی صورت بگیرد و همچنین نوع درخواست متقاضی که باید کار کفسابی صورت بگیرد هم در قیمت کفسابی سنگ تاثیر دارد چرا که باید ابزار نسبت به درخواست متقاضی مشخص گردد و همین امر سبب می شود که عوامل مختلفی در قیمت های کفسابی دخیل باشد.

هر چه میزان فضایی که باید کار کفسابی صورت بگیرد متراژش بیشتر باشد با توجه به عرف در کار کفسابی هزینه پایین تر خواهد آمد.

ما در مجموع کفسابی کریمی به متقاضی در مورد ابزارها و دستگاه هایی که مورد استفاده کار ما قرار می گیرد توضیح می دهیم و شفاف سازی می کنیم در امر راهنمایی ولی دیگر مجموعه ها در این کار حسن نیتی را نشان نمی دهند.

برای مشاوره و دریافت راهنمایی با مجموعه کفسابی و سنگسابی کریمی تماس حاصل فرمایید. خدمات ما در مجموعه به کفسابی محدود نمی گردد و خدمات نماشویی ساختمان ، نانو کردن نما ، ساب زدن سطوح ، کار در ارتفاع ، پیچ و رولپلاک نما و … اشاره کرد که همکاران ما در مجموعه این خدمات را انجام می دهند.

کف سابی سنگ