کفسابی ساختمان

اگر نیاز به کفسابی ساختمان دارید ما در مجموعه سنگسابی و کفسابی کریمی در خدمت به شما همشهریان عزیز آماده می باشیم. و خدمات کفسابی ما با استفاده از دستگاه های ایرانی و خارجی انجام می شود و ما انواع سنگ ها از قبیل تراورتن ، دهبید ، گرانیت ، موزاییک و … را کفسابی انجام می دهیم.

چه عواملی سبب می شود که ساختمان نیاز به کفسابی داشته باشد ؟

1- در صورتی که کار بازسازی ساختمان را انجام دهید پس از اتمام کار بازسازی متوجه خواهید شد که مصالح ساختمانی از قبیل گچ و سیمان و … بر روی سنگ شما ریخته شده است که برای تمیز کاری آن می توان با یک کفسابی اصولی و درست سنگ را به حالت اولیه در آورد

2-اگر پس از رنگ آمیزی ساختمان بر روی سنگ ها و کف پوش شما مواد رنگ ریخته شده باشد و این مقدار به حدی باشد که نتوان با دست تمیز کاری آن را انجام داد می توان به کمک کفسابی ساختمان را به حالت اولیه در آورد.

3- در مواقعی بر اثر بی احتیاطی و بی دقتی موجب می شود که مواد اسیدی و بازی بر روی سنگ ، سرامیک ، موازییک ، کفپوش و … ریخته شود که سبب می شود با سنگ واکنش نشان دهد و همچنین موجب می شود که روی سنگ لکه ایجاد گردد و البته که در مواقعی پس از گذشت چندین روز سبب می شود که تیره و تار گردد. در این مواقع نیاز به کفسابی دارید.

4- در صورتی که سنگ های شما دیگر آن براقیت و شفافیت اولیه خود را ندارند در این صورت اگر بخواهید که به براقیت و شفافیت روز اول دست پیدا کنید توصیه ما استفاده از خدمات کفسابی کریمی می باشد که باعث می شود سنگ های شما درخشان تر گردد.

5- اگر سنگ های شما دارای پستی و بلندی می باشد و یا در مواقعی که سنگ های شما نیاز به ترمیم و صاف شدن دارد در این حالت ما با استفاده از خدمات رزین و یا اپوکسی کردن سنگ ها را به حالت یکدست و یکنواخت تبدیل کنیم که در این میان نیاز است که کفسابی روی سنگ ها صورت بگیرد.

البته که اگر بخواهید خدمات کفسابی موازییک و کفسابی پشت بام را داشته باشید باید گفت که نمونه ای از خدمات کفسابی ساختمان می باشند.

قیمت کفسابی ساختمان

البته که برای قیمت گذاری کفسابی ساختمان مواردی را باید در نظر داشت که در ادامه به آنها اشاره می کینم :

1- میزان مساحتی که باید کار کفسابی انجام شود هر چه میزان مساحت بیشتر باشد به طبع قیمت کفسابی کمتر می گردد.

2- میزان کثیفی و آلودگی که بر روی سنگ یا سرامیک یا کفپوش یا موزائیک باید کفسابی صورت گیرد می تواند در تعیین قیمت تاثیر گذار باشد چرا که باید ابزار خریداری گردد تا سطح شما تمیز و براق گردد.

3- مصالح استفاده شده در ساختمان شما و اینکه چه نوع سابی باید زده شود و از چه لقمه ساب هایی باید برای ساب ساختمان شما استفاده شود در تعیین قیمت بسیار مهم می باشد.

4- نوع جنسی سطح ساختمان شما که باید ساب زده شود در تعیین قیمت کفسابی مهم و تاثیر گذار است چرا که ساب سنگ با ساب پارکت و کفپوش قیمت های متفاوتی دارند.

سنگسابی ساختمان

سنگسابی ساختمان ها در صورتی که شما سطح مورد نظرتان از سنگ می باشد بسیار موثر است و سبب می شود که سنگ حدود 1 یا 2 میلیمتر از سطح برداشته شود و همین امر سبب می شود که سنگ مدنظر شما جذاب و بسیار شفاف شود و این مورد سبب می شود که سطح مورد نظر بسیار بی نظیر دیده شود.

ویژگی سنگساب ساختمان

البته که سنگسابی ساختمان یک تخصص است و باید حتما فرد مورد نظر تخصص داشته باشد. ما برای این که سنگساب باید چه ویژگی هایی داشته باشد به چندین مورد اشاره می کنیم.

1- در وهله اول حتما باید تخصص و با تجربه باشد و فقط کافیست که نمونه کارهای ساب زده شده را از او بخواهید که نشان از تجربه و تخصص او می باشد.

2- باید انواع سنگ ها را بشناسد که بتواند کار کفسابی و سنگسابی را انجام دهد و بداند از چه لقمه سابی برای دستگاه باید استفاده کند که بتواند کار سنگسابی را انجام دهد.

3- سنگساب خوب باید بتواند تمامی سوالات شما را پاسخ دهد چرا که اگر توانایی انجام کار را داشته باشد باید تمامی سوالاتی که در مورد کفسابی و سنگسابی می پرسید را با دقت جواب دهد.

4- کفساب و سنگساب خوب باید بتواند تمامی عیب و ایراداتی که سنگ داشته است را برطرف کند و سنگ و هر سطحی را بدون عیب و ایراد تحویل کارفرما دهد.

ساب زدن ساختمان

ما در مجموعه کفسابی و سنگسابی کریمی ساب زدن ساختمان را هم انجام می دهیم. در مواقعی نیاز است که ساب زدن سطح هایی مانند سنگ میز غذاخوری ، سنگ کانتر ، سنگ میز عسلی ، سنگ شومینه و ... را انجام دهیم در این حالت نمی توان از دستگاه های بزرگ کفسابی استفاده کرد که ما کار را با استفاده از سنگسابی دستی ، ساب زدن را انجام می دهیم.

کسی که ساب زن حرفه ای است همیشه در کنار ابزار و وسایل های کاری خود از ساب زن دستی هم کمک می گیرد چرا که در مواقعی نیاز است که کار با استفاده از ساب زن دستی انجام شود.

ساب زدن ساختمان با ساب زن دستی :

در مواقعی نیاز است که کفسابی پله ها نیز انجام گیرد که در این مواقع کار توسط ساب زن دستی انجام می شود برای مثال با استفاده از ساب دستی پله ها و راه پله ها توسط این دستگاه انجام می شود البته که با ساب دستی می توان سنگ میز عسلی ، سنگ کانتر ، سنگ جزیره و … را می توان کفسابی کرد.

ساب دستی یکی از ابزارهای مورد استفاده در کار کفسابی است که همکاران ما در مجموعه از آن استفاده می کنند.

ما کار کفسابی و سنگسابی ساختمان شما را در مجموعه کریمی به صورت کاملا تضمینی انجام می دهیم.

کفسابی از اولویت های اصلی ما در خدمات است که در کنار آن به نماشویی ، پیچ و رولپلاک نما و … انجام می دهند و همچنین خدمات خرید و فروش دستگاه کفسابی نیز توسط همکاران ما نیز در مجموعه انجام می گیرد و می توانید با آنها در ارتباط باشید تا همکارانمان شما را راهنمایی کنند.