کفسابی آسانسور

همانطور که می دانید داخل کابین آسانسور یکی از قسمت های حساس ساختمان ها و مجتمع ها می باشد که باید زیبایی و ظرافت استفاده شده از آن را به نمایش بگذراد و این موضوع در بسیاری از ساختمان ها که در اثر حمل اثاثیه منزل از آسانسور استفاده می کنند به وضوح می توان دید. و با توجه به رفت و آمد های متوالی که در آسانسور صورت می گیرد سبب می شود که سنگ آسانسور آسیب ببیند و لکه و کدری به خود بردارد. خدمات کفسابی در تهران نیز انجام می گیرد.

البته در مواردی ما متوجه شده ایم که با توجه به این مورد که در اثر انتقال سطل زباله ها که ممکن است بر اثر چکه کردن زباله ها داخل آسانسور از قبیل جوهر نمک ، آبلیمو ، مواد اسیدی و همچنین رد انداختن سطل زباله بر روی سنگ های کف آسانسور جلوه زیبایی آن را از بین ببرد. که با انجام خدمات کفسابی در آسانسور می توانید این عیب و ایرادها را برطرف کنید.

کف سابی سنگ آسانسور

خدمات کف سابی برای سنگ های آسانسور در مواقعی که کابین داخل آسانسور کوچک باشد باید انجام خدمات را با استفاده از ساب زن دستی این کار را انجام داد ولی برای مجتمع های بزرگ از دستگاه های کف سابی سنگ آسانسور استفاده می شود. کفسابی سنگ آسانسور به روش کفسابی ایتالیایی انجام می گیرد که پیرو این خدمات موجب می شود تا سطح سنگ ها بسیار شفاف و براق گردد.

بستگی به میزان کثیفی و جرم هایی که در کف آسانسور و داخل کابین آسانسور دارد چندین بار کف سابی صورت می گیرد. البته باید این موضوع را هم در نظر داشت که جنس سنگ استفاده شده در کف کابین آسانسور در تعیین چه لقمه سابی مهم می باشد چرا که با استفاده از لقمه ساب مخصوص سنگ باید این خدمات انجام شود.

کف سابی اسانسور

زمانی که کف سابی سنگ آسانسور انجام شد همکاران ما در پایان کار اقدام به براق سازی سنگ آسانسور می کنند که سنگ کف آسانسور براقیت و جذابیت خود را به نمایش بگذارد. و همچنین با استفاده از دستگاه های ساب زنی ساب سنگ آسانسور را برای براق کردن سنگ کف آسانسور انجام می دهند.

دستگاه کف سابی سنگ آسانسور

با توجه به این موارد که داخل کابین آسانسور از ام دی اف ها مخصوص و فلز های مخصوص ظریف می باشد و اکثرا دارای آینه می باشند که حجم و بزرگی کابین آسانسور در تعیین استفاده از دستگاه های کفسابی مهم است که اگر داخل کابین آسانسور بزرگ باشد که بتوان از دستگاه های بزرگ کفسابی استفاده کرد این اتفاق می افتد و اگر داخل کابین آسانسور کوچک باشد از ساب زن دستی باید کمک گرفت و خدمات کفسابی با ساب زن دستی صورت می پذیرد.

دستگاه ساب زن دستی سنگ کف آسانسور

با استفاه از دستگاه های ساب زن دستی که قابل حمل می باشد می توان از این دستگاه ها برای خدمات ساب زنی کف آسانسور استفاده می شود.

سنگ سابی کف آسانسور

با توجه به این که سنگ های کف آسانسور اصولا از جنس سنگ های اسلب می باشند و بسته به حجم کابین آسانسور برش می خورد و این سنگ های اسلب دارای از لحاظ کیفیت دارای دو نوع هستند که به صورت خارجی و صادراتی ، ایرانی و اصیل استفاده می گردد. سنگ های خارجی و صادراتی اسلب که بستگی به میزان متراژ نیازی که است برش می خورد و در سطح کف داخل کابین آسانسور استفاده می گردد. و البته باید این را هم گفت که این سنگ ها بسیار گران قیمت می باشند و کار کف سابی سنگ آسانسور را به کاردان واقعی این کار سپرد که ما در مجموعه کریمی با استفاده از دستگاه های مخصوص خدمات ساب زنی را انجام می دهیم.

ساب زنی اسانسور

قیمت کفسابی سنگ آسانسور

قیمت کفسابی کردن سنگ آسانسور به متراژ سنگ هایی که داخل کابین آسانسور استفاده شده است بستگی دارد و خیلی از متقاضیان از ما درخواست می کنند که از پولیش برای سنگ های کف آسانسور استفاده شود در حالی که ما این کار را توصیه نمی کنیم چرا که پولیش بعد از مدتی کدر و مات می گردد ولی با استفاده از کفسابی که طول عمر آن بیشتر از پولیش کردن می باشد استفاده می کنیم.

کف سابی کف آسانسور

ساب سنگ یا کف ساب نمونه دیگری از خدمات ساب زدن سنگ می باشد که برای سنگ های کف آسانسور استفاده می گردد و با انجام خدمات کف سابی یا ساب سنگ می توانید تفاوت را احساس کنید.

مزیت کفسابی آسانسور

با توجه به این که انجام خدمات کفسابی سبب می شود که سطح شفاف و براق شود و همچنین در صورتی که در کدری و جرمی بر روی سطح کف سنگ آسانسور باشد از بین می رود و برطرف می گردد. زیبایی سنگ دوچندان می شود و همچنین راحتتر تمیز می گردد و باعث می شود که تا مدت ها سنگ شفافیت و براقیت خود را داشته باشد.

جهت انجام کلیه خدمات کف سابی از قبیل کف سابی سنگ آسانسور با مجموعه کریمی تماس حاصل فرمایید.09125795418

کفسابی کردن اسانسور
سنگسابی اسانسور